Поради

Зробити ялиночку-підвіску зі стрічки і намистин швидко і просто

Урізноманітніть звичний набір ялинкових іграшок за допомогою такої простої і ошатної ялинки-підвіски, яка не зажадає якихось феєричних зусиль при виготовленні.

 

Для створення такої підвіски знадобиться невеликий шматок щільної і пружної стрічки, кілька намистин (наприклад, що залишилися від інших виробів), трошки швейних ниток, клей і шматочок кольорового картону.

11-12-14-foto-550x366-3

Корисна порада: непогано б стрічку накрохмалити перед процесом виготовлення підвіски, щоб вона краще тримала форму, але можна піти іншим шляхом – взяти стрічку не з тканини, а кольорового паперу, яку флористи використовують для прикраси букетів. Такі стрічки дуже яскраві і блискучі, що, загалом, і потрібно при створенні ялинкових іграшок.

Процес складання ялинки-підвіски видно на фото 1: для початку закріплюємо намистину на нитці і починаємо збирати петлі стрічки, чергуючи їх з намистинами.

11-12-14-foto-550x310-2

На фото 2 показано, що після виконання основної частини збірки, нитка на яку зібраний “ствол” ялинки треба вклеїти між двох картонних зірочок, разом з петелькою для підвішування.

11-12-14-foto-550x268-1

Корисна порада: замість намистини, з якої починається збірка ялиночки-підвіски, можна взяти гудзичок, причому на смак майстра – з дірочками наскрізь або у формі грибка. У другому випадку, вибирайте ту, у якої ніжка має мінімальну висоту. З вершиною ялиночки також можна пофантазувати – не приклеювати нитки в картонну зірочку, а підібрати яскраву пластикову намистину цікавої форми.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button