Людина

Вчені довели, що рани від шкільних образ впливають на подальше життя людини

Вчені з США провели дослідження, в ході якого з’ясували, що отримані в шкільні роки травми від образ однолітків негативно позначаються на успішності в коледжі. Травми, отримані у шкільні роки, у більшості випадків, залишаються на все життя у половини представниць жіночої статі.

Щоб з’ясувати, наскільки сильним виявляється вплив, вчені запросили 450 респондентів, з яких 65% учасників були хлопцями. Середній вік опитуваних осіб склав 20 років. Багато з них зізналися, що у шкільні роки були центром для глузувань і образ з боку однолітків. Деякі уточнили, що як і раніше бояться отримати психічні розлади, тому що нікому не довіряють повністю, навіть нешкідливим однокурсникам.

Це є підтвердженням того, що в дитячі та юнацькі роки людина особливо схильна до впливу навколишнього світу. Вона здатна сприймати все дуже серйозно, що негативно відбивається на майбутньому житті. Дівчата у свою чергу, ще сильніше схильні до цього впливу, тому що мають іншу систему сприйняття. Результати свого дослідження вчені опублікували в науковому журналі Social Psychology of Education.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button