Главная / Фото / Чарівні знімки ворожого середовища Юпітера надіслав на Землю зонд NASA Juno

Чарівні знімки ворожого середовища Юпітера надіслав на Землю зонд NASA Juno

Серія зображень, ретельно покращена художником NASA Сіном Дораном після останнього прольоту автоматичного зонда Juno, показує Юпітер як планету з жахливою красою.

У вівторок, 24 жовтня, космічний корабель Juno, що належить NASA, завершив восьмий науковий проліт над хмарними вершинами Юпітера. Вихідні зображення JunoCam, були збільшені і оброблені художником Сіном Дораном. Це дуже вражає, особливо враховуючи, наскільки деталізовані результати його роботи. Сам Дорані зізнався, що просидів за поліпшенням знімків Юпітера 5 годин поспіль..

Хоча Сін Дорані є одним з найбільш відомих членів спільноти JunoCam — мережі художників, які покращують космічні образи, — він каже, що є щось особливе в цій новій серії картин про газового гіганта. Вони трохи турбують і одночасно заворожують химерністю і правильністю гігантських візерунків на поверхні планети.

«Ці образи Юпітера не тільки вражаючі, але і трохи лякають», — говорить Дорані. «Навколишнє середовище настільки вороже і красиве. Наші мізки насправді не в змозі зрозуміти величезні простори, розкриті цими зачаровуючими портретами, надісланими Juno». – резюмував художник.

 
comments powered by HyperComments