Главная / Інтернет / Люди приходять на зміну ботам в інтернеті

Люди приходять на зміну ботам в інтернеті

На зміну ботам в мережі інтернет приходять люди. Про це повідомили представники компанії Imperva Incapsula, які у своїй доповіді розповіли про результати проведеного дослідження. Стало відомо, що за основну частину онлайн-трафіку в нинішньому році були відповідальні реальні люди, а не програми.

Експерти зробили висновок, що на просторах всесвітньої павутини залишається актуальною базова класифікація ботів – «хороші» і «погані». Перші являють собою так званих «робочих бджіл» інтернету, які сприяють його росту і розвитку. Їх володарі, як правило, є гравцями законного бізнесу, та використовують програми для забезпечення автоматизації завдань або моніторингу ресурсів.

Що стосується «поганих» ботів, то вони допомагають своїм власникам досягати протиправних та корисливих цілей. До них можна віднести: DDoS-атаки, незаконне отримання персональних даних, спам-розсилки.

В ході минулої оцінки Imperva Incapsula, за основну частину активності в інтернеті відповідали боти. У нинішньому ж році людям вдалося перевершити автоматичних помічників за кількістю присутності в мережі, вони згенерували 51,5% трафіку.

Натхнення: svopi.ru

 
comments powered by HyperComments