Главная / Поради / Машинка для стрижки волосся: поради та рекомендації щодо вибору

Машинка для стрижки волосся: поради та рекомендації щодо вибору

 
 

Якщо в будинку є чоловік, то машинка для стрижки волосся — прилад необхідний, і використовуватися він буде з частотою раз в 2-3 місяці. Сьогодні ми розповімо про те, як вибрати машинку для стрижки правильно, щоб вона служила вірою і правдою якомога довше, і робила свою роботу якісно. Цей чудо-пристрій дозволить заощадити і час, і гроші, адже витративши кошти на машинки Moser для волосся один раз, більше не доведеться відвідувати перукарню. Для любителів і професіоналів критерії вибору машинки різні, тому ми постаралися зробити повний огляд можливих особливостей і функцій приладу, щоб ви підібрали оптимальний варіант саме для своїх цілей.

1-04-10-2016-600-410

Діапазон цін на машинки для стрижки коливається в межах від 100 грн. і вище. Цінова характеристика приладу залежить від параметрів, якими володіє конкретна модель.

Щоб вибрати машинку для стрижки волосся, необхідно перед покупкою мати уявлення про існуючі види пристроїв і їх характеристиках. Отже, розглянемо основні критерії, які слід знати при виборі приладу для стрижки волосся.

Тип машинки

Тип приладу залежить від його можливостей, а саме від того, яку стрижку передбачає дана машинка. Існує кілька типів:

  • універсальна — дозволяє проводити з волоссям всілякі маніпуляції, такі як стрижка, надання волоссю певної форми і т.п., може бути як звичайна, без «наворотів», так і являти собою основу з цілим набором насадок і включати в себе два наступних типи;
  • машинка для вусів і бороди — пристрій для догляду і стрижки рослинності на обличчі;
  • триммер — компактний прилад для делікатної роботи в вушних раковинах і носі.

Двигун машинки, його принцип дії

Цей пункт буде цікавий скоріше тим, хто професійно займається доглядом за волоссям. Але дана інформація корисна для всіх споживачів, в тому числі для новачків. За принципом роботи машинки для стрижки діляться на:

роторні — мають найпотужніший двигун. При великому напливі клієнтів впораються саме роторні прилади. Можуть працювати без перерви протягом тривалого часу. Максимальна потужність — 45 Вт. Щоб уникнути нагріву пристрою, двигун охолоджується вбудованою вентиляційною системою. За рахунок інтенсивної роботи двигуна роторні пристрої вважаються найбільш гучними в експлуатації. Ремонт можливий.

вібраційні — мають максимальну потужність близько 15 Вт. Мають невелику масу, що дозволяє рукам «відпочивати» при роботі з приладом — тримати його легше, ніж попередній варіант. З мінусів: схильні до перегріву, при роботі сильно вібрують, практично не підлягають ремонту. Час стрижки з вібраційною машинкою обмежений на 15-20 хв.

акумуляторні — найбезшумніші і невагомі. Використовуються в основному для окантовки. Мають найнижчу потужність — до 12 Вт. Деякі професійні моделі здатні тримати робочий стан до 90 годин безперервної роботи. Акумуляторні прилади потрібно регулярно змащувати і піддавати ретельному очищенню.

Живлення

Існує 3 види можливого живлення машинок для волосся:

  • від мережі;
  • автономне;
  • поєднане живлення від мережі / акумулятора.

Живлення від мережі дозволяє під час стрижки не залежати від часу. Якщо ви в роздумах, як вибрати машинку для стрижки домашнього користування, то живлення від мережі — найкращий з варіантів. Пристрої з мережевим живленням кожному по кишені.

Машинки з акумулятором хороші тим, що їх можна використовувати в будь-якому приміщенні без розетки, не потрібно контролювати довжину шнура. Стандартне автономне живлення розраховане в середньому на 40 хвилин роботи без підзарядки. Цього вистачить для стрижки однієї людину, але не годиться для використання в салоні.

Для обслуговування потоку людей краще вибрати прилад з акумулятором, що дозволяє працювати 2-3 години.

Прилади з поєднаним живленням — одні з найдорожчих, але їх ціна виправдана можливістю підключитися до мережі і продовжити роботу при повній розрядці батареї.

2-04-10-2016-600-340

Матеріал ножів

Від матеріалу, з якого виготовлені ножі, залежить якість роботи пристрою. Ріжуча поверхня в хорошій машинці повинна бути гострою, надійною і не вимагати додаткової заточки. Вибирайте модель з самозаточуючими лезами.

Існують наступні матеріали виготовлення ножів:

  • нержавіюча сталь з тонким карбоновим або титановим покриттям;
  • титановий сплав;
  • кераміка.

Машинки з ножами з нержавіючої сталі — найпоширеніші. При тривалій роботі вони мають властивість нагріватися. Ножі з титанового сплаву міцні, але не завжди забезпечують плавний хід роботи машинки. Керамічні ножі не нагріваються при роботі, це найоптимальніший варіант для стрижки. Але вони тендітні, тому намагайтеся під час роботи тримати машинку міцно, щоб вона не вислизнула з рук, інакше прилад буде зіпсований.

Швидкісний режим

Чим більше швидкостей руху лез має прилад, тим кращий. Якщо ви вперше купуєте машинку, то вибирайте пристрій з невисокою потужністю, до 15 Вт — при невисокій потужності леза рухаються з меншою швидкістю. При відсутності досвіду роботи з приладом виставляйте мінімальну швидкість. Вибирайте моделі як мінімум з 2 швидкостями.

Якщо ваші навички близькі до професійних, то вибирайте моделі з потужністю 20 Вт.

Для вирівнювання волосся різної структури — і жорстких, і м’яких Можна вибрати з одним швидкісним режимом, але з можливістю регулювання довжини волосся. Чисел установок довжини може бути від 5 до 26, в залежності від конкретної моделі.

Функціональність

Чим більше виробник включив в прилад функцій, тим більше у вас буде можливостей для роботи. Не варто забувати, що додатковий функціонал збільшує кінцеву вартість товару. Розставте для себе пріоритети, щоб не переплачувати за непотрібний апгрейд.

Кількість насадок

У комплекті пристрою може бути від 1 до 8 насадок. Насадки дозволяють робити філіровку волосся, тобто надавати кінчикам різну довжину. Мінімальна довжина стрижки може бути від 0,3 мм до 3 мм. Для домашнього використання досить мати в комплекті до 4 насадок, більшу кількість вже необхідно для професіоналів.

Функція вологого очищення

Після роботи прилад необхідно очистити від застряглого всередині волосся. Спеціальна щітка в комплекті призначена для цього завдання. Але більш швидку і якісну очистку забезпечить функція вологого очищення. Потрібно всього лише промити голівку під краном, і дати їй просохнути. Така функція зайвою не буде, вона доступна для пристроїв з живленням від акумулятора.

Підставка для підзарядки

Виглядає естетично, дозволяє акуратно заряджати прилад і там же його зберігати. Це необхідно для перукарів, якщо пристрій використовується для щоденної роботи.

Індикатор зарядки

Дозволяє контролювати час роботи. Індикатор показує кількість заряду. Це дозволяє уникнути раптової розрядки, що неприпустимо при стрижці клієнта.

Прогумовані вставки

Машинка з прогумованими вставками корпусу дозволяє надійно утримувати прилад під час роботи, навіть вологими долонями. Це забезпечує додаткову безпеку при роботі з пристроєм.

При виборі машинки для стрижки пам’ятайте, що багато що залежить від приладу, але якість стрижки в основному — це справа рук майстра. Простої інструкції може бути недостатньо, візьміть декілька уроків у салоні або освойте курс стрижки за допомогою відеоуроків з інтернету. Пробуйте, і все вийде!

 
comments powered by HyperComments