Главная / Гумор / Мікрохвильовку застукали за випромінюванням «позаземних сигналів»

Мікрохвильовку застукали за випромінюванням «позаземних сигналів»

 
 

Курйозний випадок днями стався з ученими австралійської обсерваторії, закладу серйозного, що не дозволяло собі ніяких пустощів. А підвів вчених мужів звичайний побутовий прилад, без якого немислима кухня жодної домогосподарки.

12-05-15-foto-600x360-1

Протягом 17 років фахівці досліджували незвичайне електромагнітне випромінювання, яке, як вони припускали, надходило на Землю з далекого космосу. Вперше містичні сигнали потрапили в поле зору вчених ще наприкінці минулого століття. Періодичність шуму була досить рідкісною, близько двох або трьох разів на рік. І ось тільки недавно, після зміни обладнання для реєстрації позаземних сигналів, вдалося встановити, що джерелом таємничих променів стала звичайна мікрохвильовка з сусідньою кухні.

Спалах електромагнітного випромінювання реєструвався приладами в той момент, коли хтось відкривав дверцята злощасної пічки, не дочекавшись закінчення програми. У підсумку репутація австралійської обсерваторії виявилася значно підмоченою. В черговий раз підтвердилася незаперечна істина: «і на стару буває помилка».

Натхнення: www.gizmonews.ru

 
comments powered by HyperComments