Гумор

Джеймс Бонд повинен бути алкоголіком з цирозом і імпотенцією, констатували вчені

Джеймс Бонд повинен бути алкоголіком з цирозом і імпотенцією, констатували вченіДжеймс Бонд у тиждень випивав в 4 рази більше рекомендованої норми алкоголю. «Д’якуючи» такій звичці він міг заробити цироз і імпотенцію, з’ясували британські медики.

Агент 007 більше ризикував померти від цирозу або розбитися в автокатастрофі через водіння в нетверезому стані, ніж загинути від кулі, йдеться в Британському медичному журналі. Його пристрасть до коктейлів могла також вилитися в алкогольний тремор.

У ході дослідження були прочитані всі 14 книг Флемінга про агента на службі Її Величності. Звідти вчені довідалися, коли він пив і скільки. З’ясувалося, що Бонд вживав 92 одиниці етанолу на тиждень (у Британії одиниця — 7,9 грама), а в «рекордний» день — 49,8 одиниці.

Також підрахували, що з 87,5 днів шпигун не пив лише 12,5 днів. Експерти відзначили, що, хоча робота Бонда, безсумнівно, пов’язана зі стресом, йому не завадила б допомога фахівця. Також виявилося, що Бонд став помітно менше пити в середині кар’єри, а потім знову додав обертів ближче до її завершення.

Крім того, оскільки алкоголіки схильні применшувати кількість випитого до 30%, можна припустити, що Бонд міг випивати до 130 одиниць спирту на тиждень.

Натхнення: iscience.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть