Гумор

Уфолог Скотт Уорінг впевнений, що МКС насправді знаходиться на Землі (відео)

Скотт Уорінг, відомий в Тайвані уфолог, оприлюднив сенсаційну заяву, яка свідчить, що Міжнародна космічна станція насправді знаходиться на Землі, а астронавти, які беруть участь у містифікації планетного масштабу не є фахівцями, а звичайними акторами.

Скотт Уорінг відомий своїми екстраординарними заявами. Результати останнього дослідження стосуються МКС, про яку ось вже кілька років інформують народ ЗМІ. Вивчивши численні відео з Міжнародної космічної станції, оприлюднені NASA, дослідник прийшов до висновку, що все це – лише майстерна містифікація, і космічна станція весь цей час перебуває на поверхні Землі, а не на її орбіті. На підтвердження своїх слів Уорінг надав відеоролик, де відображені найбільш помітні ляпи, на думку незалежного експерта.

В першу чергу Скотт Уорінг пропонує глядачам звернути увагу на люк, з якого астронавти нібито потрапляють у відкритий космос. Він негерметичний, що видно «неозброєним оком», вважає експерт. І подібних абсурдних неточностей з боку NASA велика кількість.

Звичайно, в таке важко повірити, проте, якось підозріло на цьому тлі виглядає той факт, що канал Скотта Уорінга в YouTube заблокували. Прихильники теорії Уорінга вважають, що всі «космічні проекти» різних країн, в тому числі і політ Юрія Гагаріна, не більше, ніж містифікація, придумана урядами для виправдання непомірних витрат грошових коштів. Але в той же час виникають питання, що ж за НЛО бачили інші уфологи біля МКС, і як пояснити камеру з космічної станції в режимі онлайн.

Кнопка «Наверх»