Главная / Всесвіт / NASA: «Неймовірна» хмара виявлена на Титані

NASA: «Неймовірна» хмара виявлена на Титані

Фахівці National Aeronautics and Space Administration (NASA) виявили в стратосфері Титану «неймовірну» хмару. За законами фізики, виведеними з багатовікових спостережень за процесами, що відбуваються на планетах Всесвіту, нічого подібного не було. «Такої хмари взагалі не повинно існувати», — заявляють спантеличені планетологи.

Група профільних астрономів, що працюють у NASA припускають, що хмари в стратосфері Титану, можливо, мають інший механізм утворення. Існуюча замкнута земна схема: дощ – випаровування – поява хмар, не вписується в те, що відбувається на Титані. В National Aeronautics and Space Administration заявляють про присутність в гігантському повітряному об’єкті численних частинок льоду.

«Для хмар, які конденсуються, необхідно рівновагу сил в природі, це є обов’язковим, також, як і закон тяжіння», – акцентує Роберт Самуельсон, співавтор дослідження.

Читайте також: 

Вимірювання складу хмари показали наявність в її складі ацетилендинитрила, але для цього потрібно, щоб на висоті розташування хмари містилося більш ніж у 100 разів більше пари, ніж зонд зафіксував CIRS, а це малоймовірно за земними законами. «Пар і лід в неймовірній хмарі досягають абсолютної точки рівноваги», — дивується Самуельсон.

 
comments powered by HyperComments