Главная / Технології / Нова мобільна операційна система для ґаджетів — OS TOS+

Нова мобільна операційна система для ґаджетів — OS TOS+

 
 
Китайська компанія Tencent представила нову операційну систему TOS+, яка призначена для розумних годинників, телевізорів та інших пристроїв з підключенням до інтернету, а також для здійснення мобільних платежів. Вперше обговорення даної ОС, утвореної власником популярних соціальних сервісів QQ і WeChat, почали вестися в минулому році, тому можна сказати, що програмний продукт був розроблений досить швидко.
850150e2ca493a08c1b74428213b174f

У січні поточного року Tencent запустив програмну платформу для смартфонів, а нова розробка орієнтована на портативні ґаджети та побутову техніку. Ліцензування Tencent OS і TOS+ буде безкоштовним, як і у мобільного Google Android. За словами виконавчого директора Tencent Марка Рена, платформа буде орієнтована на інтеграцію з соціальними сервісами. Крім просунутих соціальних опцій, представлена система дозволяє заробляти гроші через інтегровані в неї послуги.

Поява нової ОС ще не означає успіх. Так, в минулому місяці провідний китайський пошуковий гігант Baidu був змушений відмовитися від активного розвитку платформи Cloud OS. Конкурувати з TOS+ будуть такі системи, як Android Wear і Samsung Tizen.

Джерело: techcrunch.com

Натхнення: 24gadget.ru

 
comments powered by HyperComments