Главная / Фото / Новинка від Nike: кросівки з пробки Air Max 90 «Cork»

Новинка від Nike: кросівки з пробки Air Max 90 «Cork»

 
 

Нові коркові кросівки Nike Air Max 90 Cork.
У квітні 2015 року всесвітньо відома компанія Nike в честь 25-ї річниці легендарної моделі Air Max 90 презентувала новинку — пробкові кросівки. Точніше, модель залишилася колишньою, а ось матеріалом для створення спортивного взуття послужила пробкова кора.

Оригінальні кросівки з коркового матеріалу Nike Air Max 90 Cork.
Американська компанія Nike, яка спеціалізується на виробництві спортивного одягу та взуття, випустила екологічні кросівки з переробленої пробки. Цей натуральний матеріал дозволяє шкірі дихати і забезпечує хорошу теплоізоляцію. Завдяки незвичному матеріалу ремейк моделі Air Max 90 отримав до своєї назви ще одне слово — «Cork», що перекладається як «пробка».

Ремейк легендарної моделі кросівок Nike Air Max 90 з пробкової кори.
Взуття, виготовлене з коркового матеріалу, дозволяє шкірі дихати і забезпечує хорошу теплоізоляцію.
http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299

Всесвітній фонд дикої природи (WWF) стверджує, що виробництво коркового матеріалу не завдає абсолютно ніякої шкоди навколишньому середовищі, так як не вимагає вирубки дерев. У літні місяці кору дбайливо і акуратно знімають в той період, коли вона відходить від стовбура.

Nike Air Max 90 Cork — нові кросівки з коркового матеріалу.
Новинка від Найк — кросівки Air Max 90 Cork з пробки.
Кросівки Nike Air Max 90 «Cork» випущені компанією спеціально до ювілею моделі Nike Air Max 90. Верхня частина взуття практично повністю виконана з коркового матеріалу, тільки в деяких місцях є вставки з шкіри, підошва зроблена з гуми.

Коркові кросівки Nike Air Max 90.
Натхнення: www.novate.ru

 
comments powered by HyperComments