Головна / Інтернет / Перекладач Google Translate тепер підтримує більше 100 мов

Перекладач Google Translate тепер підтримує більше 100 мов

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Перекладач Google Translate тепер підтримує більше 100 мов світу, серед яких киргизька, курдська, самоанска та інші. Тепер системою можуть користуватися близько 99% користувачів Інтернету.

База онлайн-перекладач Google Translate, якій скоро виповниться 10 років, поповнилася 13 новими мовами. Про це співробітники американської компанії повідомили журналістам, зазначивши, що тепер сервіс підтримує більше 100 мов і діалектів світу. За словами розробників програми, запущеної в квітні 2016 року, на сьогоднішній день може користуватися близько 99% користувачів Інтернету. У список нових мов потрапили корсиканська, киргизька, гавайська, курдська, люксембурзька, самоанська, кельтська, амхарська (Ефіопія), фризька (Нідерланди та ФРН), шона (Зімбабве), сіндхи (Пакистан та Індія), пушту (Пакистан і Афганістан) і коса (ПАР).

Як відзначають творці сервісу, для додавання однієї мови в Google Translate проробляється величезна робота. Фахівцям доводиться шукати тексти на даній мові, а після — їх переклади на інші мови. На основі цього технологія машинного навчання сама складає необхідні алгоритми. У той же час більше трьох мільйонів користувачів виправляють помилки в роботі системи і доповнюють її новими словами.

 
Loading...
comments powered by HyperComments