Главная / Відео / Перший вертоліт на сонячних батареях здійснив пробний політ (відео)

Перший вертоліт на сонячних батареях здійснив пробний політ (відео)

Solar Gamera піднявся над землею всього на 30 см і провів у повітрі менше 10 секунд, проте це новий, офіційно встановлений рекорд в історії авіації.

Апарат вертикального зльоту з приводом від акумуляторів, що живляться від сонячної енергії, вперше самостійно ширяв у небі. Крім авіаторів і інженерів тріумф святкують і захисники навколишнього середовища – на планеті стало одним екологічним видом транспорту більше.

Сумарна площа сонячних панелей Solar Gamera становить 30,4 кв. м, вони розміщені на чотирьох пілонах, кожен з яких закінчується величезним гвинтом. Каркас, джерела енергії, двигуни – більше нічого зайвого. Навіть пілот, який розташовується по центру, скоріше виконує функцію пасивного пасажира, через відсутність елементів керування гелікоптером, повідомляє techcult.ru

Читайте також: 

За балансування Solar Gamera в просторі відповідає автономна електронна система, яка абсолютно не готова для виконання складних польотів. Це наступний етап проекту, який носить більше дослідницький, експериментальний характер. Команда Gamera пішла по стопах старшокурсників з Університету Меріленда, які кілька років тому спорудили вертоліт, що приводиться в рух виключно м’язовою силою однієї людини.

 

 
comments powered by HyperComments