Главная / Ґаджети / Порівняння якості знімків з iPhone всіх поколінь (9 фото)

Порівняння якості знімків з iPhone всіх поколінь (9 фото)

У кожному новому поколінні iPhone компанія Apple намагається поліпшити якість фотозйомки, що не залишається без уваги шанувальників, адже американський смартфон є одним з найбільш популярних мобільних пристроїв у всьому світі. У нових смартфонах iPhone 6S і iPhone 6S Plus виробник збільшив дозвіл матриці з 8 до 12 Мп, що повинно позитивно позначитися на деталізації фотографій. Ліза Беттані, є співзасновником додатка Camera+, порівняла якість знімків, зроблених на смартфони всіх поколінь iPhone.

Представлені фотографії дозволяють наочно побачити, як поліпшувалася якість фотозйомки камерами iPhone. Беттані зробила фотознімки через додаток Camera+ у восьми категоріях: макро, з підсвічуванням, макро з підсвічуванням, денне світло, портрет, захід, низька освітленість і низька освітленість на сході. Якщо порівняти перші моделі і останні, то різниця видна неозброєним оком, а от починаючи з iPhone 4S, де вперше з’явився 8-Мп, якість одержуваних фотографій ставала лише трохи краще.

На думку Лізи, поліпшення камери в останньої моделі iPhone 6S в поєднанні з оновленим програмним забезпеченням і процесором A9 роблять знімки смартфона кращими з кращих. Автор відзначає збільшення швидкості автофокусу, більш точну передачу кольору, поліпшену деталізацію і різкість, особливо в умовах низької освітленості. Крім того, виробникові вдалося уникнути появи на знімках колірних артефактів, які часто зустрічаються при збільшенні мегапікселів.

Джерело: snapsnapsnap.photos

Натхнення: 24gadget.ru

 
comments powered by HyperComments