Главная / Поради / Прокол соска у дівчат: догляд, відгуки. Пірсинг сосків

Прокол соска у дівчат: догляд, відгуки. Пірсинг сосків

 
 

Пірсинг сосків — це зовсім не інноваційне відкриття. Пірсинг був модним явищем ще кілька століть тому. Деякі племена протягом багатьох десятків років подібні трансформації свого тіла застосовували для різних ритуальних дій. Стародавній Рим представив особисту охорону Цезаря для пірсингу сосків, це було тоді модно і служило символом хоробрості, відваги і звитяги воїнів. У період царювання королеви Великобританії та Ірландії Вікторії пірсинг використовувався для поліпшення форми грудей і був особливо популярний у дам світського товариства.

Процедура не представляє ніякої складності, але тим не менш пов’язана з певними ризиками.

Процес проколювання сосків

Перед початком проколювання соски приводять у стан збудження за допомогою зниженої температури, на поверхні їх роблять відмітку майбутнього проходу голки. Потім і проколюється ніжне тіло. Дуже важливо дотримати наступної вимоги — канал проколу не повинен зміщуватися. Зі зміщенням почнуться певні проблеми. Вся суть в індивідуальній характеристиці грудей: занадто маленькі або втягнуті соски доставляють складність в проколюванні, а іноді навіть неможливість здійснення такої процедури. А ось з великими сосками немає ніяких складнощів, і правильний прокол соска не дозволить зміщуватися аксесуару.

Різновиди пірсингу

Прокол жіночого соска буває горизонтальним і вертикальним. Це залежить від виду використовуваної прикраси. Необхідно враховувати професійні якості майстра, бо неякісний прокол може бути болючим, мати викривлення і привести до інфікування або зміни форми соска.

Пирсингові аксесуари

Прикраси для сосків жінки мають діаметр 1,6 мм і більше. Для чоловічих аксесуарів рекомендований діаметр понад 2,4 мм. В якості прикрас часто використовують так звані штанги або колечка. Більш популярним є виріб, який підтримує сосок в збудженому стані. Витончені аксесуари можна придбати в спеціалізованих точках продажу. Рекомендується звертати увагу на аксесуари певних світових марок, які виконані з якісних матеріалів. Кращий варіант — використовувати прикраси виробництва європейських країн, бажано з титану, імплантаніума, цирконію або металу хірургічного призначення. Прикраси низької якості можуть піддаватися корозійному процесу або бути причиною інфікування сосків.

Протипоказання

До протипоказань для проведення пірсингу слід віднести наступне:

 • серйозні патології внутрішніх органів;
 • захворювання крові;
 • захворювання шкіри;
 • період загострення захворювань в хронічній формі;
 • цукровий діабет;
 • знижений імунітет;
 • алергічна реакція на метали.

Прокол соска: догляд

Нещодавно проведений пірсинг — не що інше як звичайна рана у соску, яка повільно загоюються і здатна при певних умовах інфікуватися. Належний догляд необхідний протягом всього періоду наявності пірсингу.

Прокол соска у дівчат регенерується протягом декількох місяців, однак максимальний догляд проводиться у перші кілька тижнів до повного формування каналу.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Місце проколу промивається розчином антисептика 2 рази в день, і після купання, і кожної прогулянки по вулиці. Рекомендується протягом п’яти днів після процедури проводити компреси з антисептичним розчином. З цією метою необхідно наклеїти ватний диск до медичного пластиру і змочити розчином. Такий диск приклеюється безпосередньо до соска. Компрес підлягає заміні з періодичністю 3 рази на день і носіння протягом усієї доби та знімається лише перед процедурою купання. При небажанні цілодобового носіння необхідно багаторазово прикладати диск на 15 хвилин і на всю ніч.

При догляді за проколом застосовуйте антисептичні препарати («Хлоргексидин», «Мірамістин» і ін.) або мазі на основі антибіотиків. Навіть при повному загоєнні соска процедуру промивання розчином антисептика треба проводити 2 рази в місяць.

Ймовірні ускладнення та їх усунення

Найбільш характерним симптомом інфікування соска стане хворобливе відчуття, відчуття печіння та свербежу, наявність виділення з жовтувато-зеленуватим відтінком. У цьому випадку прокол соска необхідно обробляти не тільки розчином антисептичної рідини (наприклад, «Хлоргексидину»), але і антибіотиковою маззю, дотримуючись вимог інструкції до препарату. При виникненні більш серйозних проблем, необхідно негайно звернутися до майстра або до лікаря.

Рекомендації

Представляємо перелік рекомендацій, дотримання яких може перетворити пірсинг в сучасну прикрасу для тіла людини:

 • Забороняється змінювати аксесуар до повного загоєння. Уникайте повертання і провертання його, щоб уникнути вторинного інфікування рани.
 • Після прийняття ванни або душа проводите антисептичні компреси.
 • Прокол забороняється розпарювати, отже, до повного загоєння сауна і лазня відкладаються.
 • У водоймах купатися не слід.
 • Забороняється відвідувати солярій і піддаватися інсоляції (процесу засмаги).
 • Не допускати додаткового травмування зони проколу, отже, необхідно носити комфортний одяг і нічний сон проводити на спині або боці.

Наслідки пірсингу

Після проведення такої процедури, як прокол сосків (фото представлено вище), можуть з’явитися різного роду виділення. Цей ознака свідчить про приєднання інфекційного агента до місця проколу. При відсутності хворобливого відчуття в момент виділень з проколів не слід засмучуватися, просто необхідно продовжувати обробку або «Хлоргексидином», або яким-небудь іншим антисептиком. У разі появи болю, і якщо обробка не дає жодних результатів, слід зняти прикрасу до повного загоєння каналу. Не варто ризикувати своїм здоров’ям.

Жінки (дівчата) зобов’язані приділяти особливу увагу до проколу соска і подальшого догляду за ним. Неякісно проведена процедура або нерегулярні обробки здатні призвести до проблем у майбутньому при грудному вигодовуванні дитини.

Що дасть вам такий процес, як прокол сосків? Відгуки володарів пірсингу в цьому випадку вкрай суперечливі. Існує думка, що пірсинг може допомогти при годуванні дитини при сосках плоскої форми. Але також пірсинг може надати великі клопоти жінкам у період годування груддю, тому слід зняти аксесуар за кілька місяців до початку годування для загоєння каналу.

Цілі проколювання різні, проте всі молоді люди з проведенням проколювання сосків вказують на якісні зміни в статевих відносинах.

Натхнення: www.syl.ru

 
comments powered by HyperComments