Головна / Інтернет / Розкрутка сайту — основні моменти

Розкрутка сайту — основні моменти

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Якщо ви створили сайт, то навряд чи зробили це “для галочки”. Очевидно, ви хотіли б, щоб ваш сайт відвідувало якомога більше людей. А для комерційного сайту це не просто “бажання” — це питання клієнтів, доходів і навіть виживання фірми. Адже якщо сьогодні фірми немає в Інтернеті — її немає і на ринку. Отже, перший крок — це створити сайт, але це ще далеко не все.

07-01-15-foto-600x468-1

Як споживачі знайдуть ваш сайт серед десятків і сотень мільйонів інших? Адже сьогодні в Інтернеті десятки тисяч нових сайтів з’являються щодня! І власник кожного з них розраховує на те, що його відвідають люди. Очевидно, що правильним способом є залучення клієнтів-споживачів-відвідувачів через пошукові сервіси. Тобто, задаючи ключові слова для пошуку на пошуковому сервісі, люди повинні отримувати у видачі результатів пошуку ваш сайт. Як же цього досягти? Як “продертися” через величезну кількість конкурентів?

В першу чергу, потрібно чітко зрозуміти: це кропітка та високофахова праця. Вона потребує системних зусиль і тому її доручають таким фахівцям, як http://hmarochos.com.ua/ і тісно співпрацюють з ними, адже Інтернет — це рухливий і “живий” організм, і тут потрібно постійно залишатись “на плаву”.

Для того, щоб на сайт заходили саме потрібні споживачі, здійснюється так звана оптимізація контенту сайту. Адже якщо ви продаєте столярні вироби, а до вас потрапляють споживачі, які шукали через пошуковий сервер канцтовари, то вам з цього ніякої користі, адже вони зайдуть на ваш сайт і одразу підуть геть. Оптимізція — дуже непростий процес, але він є базовим.

Суть оптимізації в тому, що для вашого сайту підбираються ключові слова та фрази, за якими вас знайдуть у пошуковику. Але просто розмістити набір фраз не можна, адже тоді ваш сайт потрапить у “штрафники” пошукових серверів. Тому для якісної і надійної оптимізації вашого сайту будуть написані десятки і навіть сотні професійних статей, які будуть нести корисну інформацію, і одночасно — міститимуть ті самі ключові слова і фрази. Оптимізуються всі сторінки вашого сайту.

І це ще не все. Це тільки фундамент майбутнього трафіку. Після оптимізації контенту та прописування всіх можливих ключових фраз та слів потрібно здійснити наступний дуже важливий крок: додати сайтові авторитету “в очах” пошукових серверів. Для того щоб ваш сайт займав якомога вищу стрічку у пошуковій видачі, потрібно, щоб на нього посилалися інші сайти. Для цього здійснюється закупка зовнішньої реклами. І знову ж таки: просто купа посилань 100% призведе до того, що пошуковики, автоматично проаналізувавши ваш сайт, почнуть його ігнорувати — вірнше, скидати в самий низ пошукової видачі. Це означатиме, що клієнти навряд чи й знайдуть вас.
Саме тому важлива не тільки кількість, але насамперед — “якість” посилань, які ви розмістите на сайті. Дуже важливо купувати якісні посилання, які повинні мати абсолютно природній вигляд. Цей метод оптимізації називається розкрутка сайту статтями або “вічними посиланнями”.

 
Loading...
comments powered by HyperComments