Інтернет

Американські вчені з’ясували, хто залежний від соцмереж та їх якості характеру

Американські вчені з’ясували, хто більше залежить від соцмереж. Були вивчені різні якості характеру, які впливають на це.

Дослідження проводили фахівці з Бінгемтонського університету, його метою було дізнатися, що спонукає людей проводити багато часу в Інтернеті та різних соцмережах. Були застосовані методики, які аналогічні дослідженню алкоголізму і наркоманії. Один з учених провів опитування серед 300 студентів, анкета була складена так, щоб розкрити п’ять факторів характеру: поступливість, невротизм, сумлінність, екстроверсію, відкритість до нового досвіду. Ісаак Вагефі зробив висновок, що фанатичні користувачі соцмереж невротичны, поступливі і сумлінні.

Невротики – це люди, які переносять складні життєві обставини, перебуваючи в стресовому стані. Це якість найбільше впливала на подібний спосіб проведення вільного часу. Сумлінність — хороша риса, притаманна тим, хто доводить справу до кінця і в чистому вигляді не призводить до залежності. Однак отримані дані показали посилення негативного вплив у її поєднанні з високим невротизмом. Поступливість також позитивна властивість, але разом з сумлінністю чомусь спонукала людину до спілкування з іншими більше у віртуальному світі.

Кнопка «Наверх»