Главная / Здоров'я / Ще в утробі розвивається схильність до наркоманії та алкоголізму

Ще в утробі розвивається схильність до наркоманії та алкоголізму

 
 

Неправильне харчування у стані вагітності призводить до проблем з вагою майбутньої дитини, а також до розвитку в майбутньому у нього алкогольної та наркотичної залежності.

Настільки негативні висновки зробили наукові співробітники Університету Флориди. Досліди на мишах продемонстрували, що мишенята, які народжувалися у самок, їли солодкі та жирні продукти, реагували досить бурхливо на амфетаміни. Експерти виділяють той факт, що це є найпершою ознакою майбутньої залежності.

Керівник дослідження, доктор Ніколь Авена, каже, що всесвітня епідемія ожиріння, яка провокується нестриманістю в харчуванні, обертається новою бідою. В іншому поколінні вона призводить до епідемії наркоманії, а також алкоголізму.

Дослідники припускають — взаємозв’язок з харчуванням вагітної зберігається також і в постнатальний період, тобто при грудному вигодовуванні. Через грудне молоко передаються певні речовини, що підвищують чутливість дитячого мозку до з’єднань, що знаходяться в наркотиках. Цукор і жири в їжі повністю змінюють роботу системи, а це в подальшому може призвести безпосередньо до наркозалежності.

 
comments powered by HyperComments