Людина

Щоб спитися, жінкам потрібно на 5 років менше, ніж чоловікам

Американські дослідники встановили, що жінки спиваються на п’ять років швидше за чоловіків. З іншого боку, жінкам простіше визнати свою залежність і вони з більшим бажанням йдуть до лікарів

Протягом тривалого часу алкоголізм вважався “чоловічим” захворюванням. Правда, представники сильної статі рідше потерпають від негативних наслідків своєї любові до спиртного. Так, у жінок алкоголізм прогресує набагато швидше, відзначає доктор Бен Льюїс з Університету Флориди.

У дослідженні взяли участь 274 чоловіків і 257 жінок, що проходили курс лікування від алкогольної залежності. Добровольці відповіли на низку запитань щодо своїх розумових здібностей, негативних наслідків їх захворювання, сімейної історії алкоголізму, подружньої співзалежності, куріння і так далі.

За результатами дослідження картина вималювалася така: шлях від знайомства з алкоголем до розвитку серйозної залежності у представників обох статей займав однаковий проміжок часу. Однак у жінок період від початку виникнення проблем зі спиртним до звернення до медиків був меншим на 4-5 років. Якщо чоловіки з моменту появи перших “дзвіночків” чекали в середньому 15 років, щоб звернутися до лікарів, то жінкам на це було потрібно близько 10 років.

Крім цього, з’ясувалося, що алкоголіки обох статей вперше зіткнулися з проблемами подібного роду ще в 18-19 років.

Натхнення: www.yoki.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button