Здоров'я

Як не набрати зайвої ваги в декреті

Багато молодих мам і жінок, які тільки що готуються ними стати, стурбовані питанням зайвої ваги. Вважається, що вагітність часто псує фігуру. Насправді ж, це далеко не завжди так. У багатьох випадках сама жінка веде себе таким чином, що набирає зайву вагу. Існують деякі рекомендації молодій мамі, які допоможуть їй не лише зберегти гарну фігуру, але і можливо навіть трохи схуднути.

1. Годувати грудьми. Про користь грудного вигодовування для дитини зараз говорять і пишуть багато. Інша сторона – користь для матері. Саме годування грудьми добре допомагає скинути зайву вагу після пологів. Малюк з’їдає всі накопичені у мами запаси. Важливо при цьому пити додаткові вітаміни, якщо їх починає не вистачати. Наприклад, коли страждають волосся і зуби матері, їй краще пропити препарати кальцію. У будь-якому випадку, годування грудьми – прекрасний спосіб схуднути.

[ads2]

2. Правильно харчуватися. Будь-якій годуючій мамі патронажна медсестра рекомендує дотримуватися дієти для зниження дитячих кольок і алергії у немовляти. Багато порад з правильного харчування залишаються актуальними і після завершення періоду кольок. У раціоні молодої мами має бути велика кількість овочів, м’яса і риби, мінімум солодкого, мучного, макаронів. Якщо хочеться їсти, то краще приготувати щось м’ясне. Мама повинна харчуватися регулярно і повноцінно, ніяких перекусів бутербродами «на ходу». Хліб бажано також обмежити. Коли мама сама харчується правильно, у неї потім немає проблем з тим, що дитина їсть одні цукерки і не хоче овочі. У неї в будинку просто немає цукерок, а вся сім’я звикла до супів і каш. Погодьтеся, що лицемірно вимагати від дитини, щоб вона із задоволенням їла брокколі, якщо вся родина дізналася про це овоче тільки під час прикорму.

3. Гуляти з візком. Ще один спосіб боротьби із зайвою вагою відразу після пологів – прогулянки з візком на вулиці. Це цілком достатнє фізичне навантаження. Якщо жінка буде сидіти з візочком на лавці, вона ні грама зайвої ваги не скине, а буде тільки набирати. А ось та, що ходить по 2-3 години практично без перерви, збереже відмінну фігуру. Особливо корисно прокладати маршрут прогулянки по гористих місцях. Підйоми і спуски з гір і горбків з візком зроблять ніжки мами стрункими і привабливими.

4. Займатися з дитиною. Дана рекомендація має відношення до мамам вже дітей, що підросли. Ризик набрати зайву вагу значно менший, якщо приділяти багато часу дитині: грати з нею на дитячому майданчику, кататися з гірки; не стояти, розмовляючи з подружками, а бігати разом з малюком. Купили дитині самокат, тоді мамі – ролики. І разом кататися. Подарували дитині м’яч – всією сім’єю на баскетбольний майданчик.

Натхнення: www.kakprosto.ru

Кнопка «Наверх»