Головна / Авто / Система безпеки від Jaguar Land Rover захистить водіїв від велосипедистів

Система безпеки від Jaguar Land Rover захистить водіїв від велосипедистів

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Остання експериментальна система безпеки від Jaguar Land Rover передбачає серйозні заходи захисту не тільки для тих людей, які знаходиться всередині автомобіля, але і зовні. Причому, мова йде не тільки про пішоходів, але й велосипедистів. Нова система Bike Sense використовує комбінацію з різних кольорів, звуків і вібрацій, яка допоможе водієві зреагувати на велосипедистів, що несподівано з’являються.

21-01-15-foto-600x337-3

Система, робота якої продемонстрована на прикладі седана XJ, може розпізнавати практично будь-який проїжджаючий поблизу двоколісний транспорт (що приводиться в рух мускульною силою людей або моторизований).

21-01-15-foto-600x337-2

Якщо в «сліпій зоні» автомобіля буде проїжджати подібний транспорт, то верхня частина водійського сидіння подасть в область правого або лівого плеча м’який вібросигнал, що змушує водія подивитися в потрібну сторону. Також водій буде попереджений світловим і звуковим сповіщувачем.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
У промо-ролику, що демонструє можливості Bike Sense, показані кілька типових ситуацій, в яких велосипедисти можуть створювати для водіїв автомобілів неприємні ситуації. По-перше, зіткнення може статися тоді, коли велосипедист випереджає повертає ліворуч або праворуч автомобіль. По-друге, велосипедисти можуть несподівано виїхати на пішохідний перехід. По-третє, їх можна зачепити дверима, що відкриваються при виході з авто.

Читайте також: У Європі велосипеди популярніші від автомобілів

Bike Sense здатна реагувати на всі подібні ситуації, але поки Jaguar Land Rover не готова застосовувати її в серійних автомобілях: система все ще перебуває в стадії розробки.

21-01-15-foto-600x337-1

Натхнення: ferra.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments