Авто

Китай планує замінити бензин на біопаливо до 2020 року

Це підвищить промисловий попит на кукурудзу і дозволити очистити міста від смогу

Китай планирует заменить бензин на биотопливо до 2020 года

Це перший випадок, коли уряд встановив конкретні терміни для того, щоб підштовхнути просування біопалива на одному з найбільших автомобільних ринків у світі. Біопаливо відоме як E10 і містить 10 відсотків етанолу, бачать як найбільш відповідний варіант для поліпшення екології країни.

Зараз у Китаї, також як в США і Бразилії, розробляють положення, що вимагають, щоб мінімальна кількість біопалива було змішана зі звичайним паливом.

“Ця новина значно підвищила оптимізм всередині галузі,” — сказав Майкл Мао, аналітик Sublime China Information, додавши, що без державної підтримки етанол, ймовірно, буде занадто дорогим, щоб вижити на ринку.

Акції виробників біопалива різко пішли вгору. Наприклад, ціна на акції компанії Shandong Longlive Bio-Technology Co Ltd збільшилася на 10 відсотків, що є її найбільшим одноденним прибутком з грудня 2015 року. Ціна на акції найбільшого виробника і трейдера кукурудзи COFCO Біохімічний Anhui Co Ltd зросла майже на 6 відсотків.

Нові зусилля по просуванню галузі біопалива стануть потужним ударом для великих виробників нафти. Уряд Китаю заявив, що він приступив до вивчення термінів, коли заборонити виробництво і продаж автомобілів з використанням традиційних видів палива.

В кінці минулого року китайський уряд зробив заяву, що він буде прагнути до подвоєння виробництва етанолу до 2020 року на тлі зростаючого збільшення запасів кукурудзи на державних складах, повідомляє agroxxi.ru

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button