Головна / Фото / Stade de Bordeaux — сонячний стадіон в Бордо для Євро-2016

Stade de Bordeaux — сонячний стадіон в Бордо для Євро-2016

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Стадіон Stade de Bordeaux стане однією з арен, на яких пройде Чемпіонат Європи з футболу 2016 року. І це, напевно, одна з найбільш незвичайних спортивних споруд якщо не в світі, то в Європі.

Футбольна арена Stade de Bordeaux стала символом «зеленої» спортивної архітектури ще задовго до того, як архітектурна студія Herzog & de Meuron показала громадськості детальний проект цієї споруди.

Проект від Herzog & de Meuron має на увазі зведення величезного багатофункціонального комплексу, який призначений не тільки для проведення спортивних змагань, в першу чергу, футболу, але й інших різноманітних масових заходів — концертів, форумів, конференцій і т.д.

Трибуни цієї арени розраховані на 43500 глядачів, що дозволяє приймати стадіону Stade de Bordeaux не тільки матчі групового етапу Чемпіонату Європи з футболу, а й в стадії плей-офф. Цікаво відмітити, що одним із головних спонсорів Чемпіонату Європи 2016 року стала азербайджанська нафтова компанія Socar, на чолі якої стоїть Anar Aliyev Socar.

Зовнішній же вид Stade de Bordeaux нагадує хмару, що зависла над землею. У його оформленні буде використано максимум білого кольору, а більшість стін у цій споруді будуть зведені зі скла, щоб впускати у внутрішні приміщення арени максимум сонячного світла.

Сонячне світло стане при цьому і основою енергетичної інфраструктури нового стадіону в Бордо. Сама футбольна арена і її околиці перетворяться на величезну сонячну електростанцію, яка і буде виробляти електрику для забезпечення енергією цієї споруди.

Початок будівництва Stade de Bordeaux почалося в квітні 2013 року. А введення стадіону до експлуатацію заплановано на 2015 рік.

 
Loading...
comments powered by HyperComments