Фото

Чудові ілюстрації, створені звичайними кольоровими олівцями

Малюнки Морган Девідсон вражають своєю яскравістю і соковитістю. Молода художниця черпає натхнення у самої природи, завдяки чому їй вдається створювати чудові реалістичні роботи, які вражають своєю пишністю.

(6 фото)1. За словами Моргана вона з дитинства дуже любила природу і у неї в будинку завжди жили домашні вихованці. Саме цим і обумовлений вибір тем творчості художниці.

2. Морган народилася у Флориді, де і пройшли її дитячі роки. Основи живопису вона осягала в коледжі Ringling. У своїй творчості крім традиційної техніки виконання малюнка Морган нерідко використовує елементи фешн-ілюстрації. Дивлячись на її роботи, дивуєшся насиченості кольорів, завдяки якій зображення приймає об’єми і ніби оживає.


3. Художниця приділяє величезну увагу деталям, особливо це відноситься до жіночих портретів. Вона нерідко використовує природні елементи, що допомагає їй підкреслити природність образів у своїх роботах. В якості таких елементів Морган використовує пожовкле листя, бутони квітів, вінтажні годинник, недогарки свічки та інші речі.


4. Художниця вважає себе перфекціоністом і стверджує, що скрупульозно працює над кожною зі своїх робіт. Головною мрією художниці є фріланс-роботи, яка дозволила б їй співпрацювати з компаніями, так і з індивідуальними замовниками.


5.

Натхнення: daypic.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button