Главная / Здоров'я / Вживання овочів і фруктів позитивно впливає на самопочуття

Вживання овочів і фруктів позитивно впливає на самопочуття

Дослідження, проведене новозеландським Університетом Отаго з участю 171 добровольців, довело, що фрукти і овочі позитивно впливають на наш організм. Вік добровольців був в діапозоні від 18 до 25 років.

1-13-02-2017-600-400

Учасників дослідження розділили на три групи: перша група не змінила раціон, друга група вживала більше овочів і фруктів, використовуючи при цьому текстові нагадування. Третя група щодня вживала тільки свіжі овочі і фрукти. Спостереження велися протягом двох тижнів. Вдалося встановити, що третя група добровольців відчувала себе значно краще — зріс рівень психологічного благополуччя, підвищилася мотивація і випробувані стали більш енергійними.

Вчені звернули увагу, що учасники експерименту з другої групи частіше вживали овочі після термічної обробки або разом з іншою їжею. Тоді як та група добровольців, яка отримала найбільший позитивний ефект, вживала овочі сирими і свіжими.

В майбутньому планується встановити, чи зможе допомогти вживання овочів і фруктів у боротьбі з депресією, пише Medical Xpress.

 
comments powered by HyperComments