Здоров'я

Онкологи пояснили, чому ковбаса пов’язана з розвитком раку

Вживання червоного м’яса несе з собою численні небезпеки, кажуть лікарі. Онкологи пояснили, чому ковбаса пов’язана з розвитком раку.

Онкологи розвіяли деякі поширені міфи, що стосуються продуктів, які нібито сприяють появі карциноми. Незважаючи на запевнення дієтологів, розвиток злоякісних пухлин не пов’язано з вживанням солодощів або смаженої їжі. При цьому, експерт говорить про важливу роль раціону в профілактиці багатьох захворювань. У кожному разі завжди є виключення.

Воно стосується оброблених і червоних видів м’яса, начебто сосисок, ковбас і зельца. Основна небезпека полягає не у великій кількості жирів і «поганого» холестерину, а в речовинах, які використовуються при приготуванні цих виробів. За словами лікарів, копчену, варену і в’ялену м’ясну продукцію рясно покривають нітритами під час виробництва. Подібні солі істотно впливають на появу ракових клітин і поширення вже наявних в організмі. Хоча червоне м’ясо називають вкрай шкідливим для людського тіла, його негативний вплив блякне в порівнянні з курінням.

Кнопка «Наверх»
Закрыть