Главная / Ґаджети / Воднева батарея для iPhone

Воднева батарея для iPhone

Протягом десятиліть нам обіцяли, що водневі паливні елементи зможуть змінити наше життя, але поки це все ще залишається перспективою майбутнього.

20-10-15-foto-600x375-1

Темі не менш, це не зупинило одну британську компанію, яка бажає прискорити процес приходу нової технології, за допомогою якої iPhone та інші пристрої повністю незалежні від електромережі і замість цього використовують вбудовані паливні елементи, забезпечивши себе енергією протягом цілого тижня до наступної зарядки.

Компанія Intelligent Energy працювала протягом багатьох років, щоб принести більше паливних елементів в галузь виробництва і розподілу електроенергії, а також у галузі транспорту та побутової електроніки. Компанія є однією з тих, хто пропонує водневі зарядні пристрої живлення на паливних елементах для мобільних ґаджетів; їх розробкою також є портативний зарядний пристрій Upp portable, який продається в деяких магазинах компанії Apple у Великобританії і, згідно з твердженнями розробників, здатний зарядити смартфон п’ять разів за допомогою одного змінного картриджа на паливних елементах.

Вбудовування подібних паливних елементів в смартфони, використання їх для зарядки внутрішнього літій-іонного акумулятора або живлення електронного пристрою безпосередньо, може стати великим кроком вперед в продовженні житті батареї, те що ми всі так чекали, якщо компанія отримає можливість реалізувати свої плани.

Згідно періодичному виданню The Telegraph, Intelligent Energy має робочий прототип iPhone працюючим від вбудованого паливного елемента, хоча досі в мережі не було представлено жодного знімка цього пристрою, і компанія не підтвердила, але і не заперечила його існування.

«Intelligent Energy створила робочий прототип iPhone 6, що працює як від змінного акумулятора, так і від власної запатентованої технології, яка створює електрику шляхом об’єднання водню і кисню, виробляючи лише малі обсяги води і тепла у вигляді відходів.

Ми вважаємо, що компанія тісно співпрацює з Apple. Це перша розробка в світі по включенню системи паливних елементів в поточний iPhone 6 без зміни розміру або форми влаштування. Єдині косметичні відмінності в порівнянні з іншими телефонами є задні вентиляційні отвори для незначної кількості води і пари.

Анрі Вінанд (Henri Winand), головний виконавчий директор Intelligent Energy, відмовився коментувати чутки про причетність компанії Apple, відповівши: «Я можу сказати тільки те, що такого ще ніхто не робив раніше.

Нам вже вдалося створити паливний елемент настільки тонкий, що ми можемо встановити його в існуючий блок без змін і зберегти робочий знімний акумулятор. Це є важливим кроком, тому що якщо ви пропонуєте нову технологію, ви повинні дати людям те, з чим їм буде зручно ».

Прототип iPhone з паливним елементом, який бачили представники The Telegraph в штаб-квартирі Intelligent Energy в Лафборо, заправляється газоподібним воднем за допомогою адаптованого гнізда для навушників ».

Тим не менш, ми знаємо напевно, що у компанії все ж є відносини з Apple, адже Apple подала заявку на патент для вбудовуваного водневого паливного елемента в пристрій поряд з власним акумулятором.

«Після того, як наша технологія паливних елементів дійде до розміщення всередині споживчого електронного пристрою, ми встанемо на шлях повного звільнення від електромережі», так звучить недавній пост в блозі компанії Intelligent Energy. «Смартфони могли б генерувати свою власну чисту енергію, і мрія про тиждень автономної роботи батареї може стати реальністю».

 
comments powered by HyperComments