Главная / Поради / Як накачати грудні м’язи

Як накачати грудні м’язи

Красиве, мускулисте чоловіче тіло не тільки привертає увагу жінок, але і викликає заздрість чоловіків, нездатних похвалитися подібними досягненнями. Його візитною карткою є розвинені м’язи грудної клітки. Анатомічно це кілька різних м’язів: великі, малі, міжреберні і передні зубчастий. Щоб накачати собі «пляжні» м’язи, необхідно регулярно виконувати фізичні вправи на кожен відділ.

19-10-15-foto-600x338-1

1. Інтенсивно займайтеся приблизно в один і той же час через день. Робіть кожну вправу по 3-4 підходи, дотримуючись 15-20 повторень.

2. Віджимання. На початку шляху робіть звичайні віджимання від підлоги, потім ставте руки ширше, щоб збільшити навантаження. Ускладніть процес стрибком і плесканням в долоні під час підйому.

3. Дуже ефективні заняття з допоміжними предметами. Візьміть два стільці як опору для рук і надійно закріпіть їх. Опорою для ніг може служити лава або диван. Опускайте тулуб нижче рівня рук. Щоб краще розтягнути м’язи, покладіть на спину обважувач. Також професійні спортсмени для досягнення швидких результатів використвують анаболічні стероїди, про французький бренд Параболан дізнайтеся http://steroids-shop.com.ua/.

4. Віджимайтеся на брусах. Таки чином розвивається і верхня, і нижня мускулатура.

5. Підтягуйтеся на турніку, скільки вистачить сил.

6. Якщо є можливість ходити в тренажерний зал, приділіть увагу наступному комплексу вправ:

Жим і розведення гантелей. Роблять його лежачи на похилій лаві.

Жим штанги виконують у різних позиціях. Лава виставляється горизонтально або в похилому положенні.

Робота з кросовером або блоком направлена на удосконалення середнього та нижнього пучка грудного м’яза.

7. Між підходами робіть звичайні присідання.

19-10-15-foto-600x467-3

8. Наукові дослідження довели, що м’язи ростуть швидше, якщо заняття проходять на хиткій опорі. Вам знадобиться великий спортивний м’яч і простий снаряд:

Ляжте спиною на м’яч, підошвою упріться в підлогу і розводите гантелі в різні сторони від тулуба. Руки в ліктях не згинайте. Аналогічно робиться жим з гантелями. З часом ставте ноги вужче, щоб збільшити нестійкість.

Віджимання з м’ячем. Упор рук чергуйте: раз на підлозі, раз на м’ячі.

Всі вправи виконуйте в комплексі і систематично. Чергуйте снаряди і тренажери, і результат не змусить себе чекати.

 

 
comments powered by HyperComments