Главная / Поради / Як обрати вхідні двері

Як обрати вхідні двері

Вхідні двері не лише є естетичним елементом помешкання, вони виконують важливу роль, захищаючи вашу оселю від зловмисників. Тому до їх вибору слід ставитися вкрай уважно, власне як і до фурнітури та замків.

двері вхідні

Усі вхідні двері можна поділити на 4 класи:

1 клас — такі двері на вдасться зламати навіть якщо у грабіжників при собі буде лом, залізна труба чи інше. Проте проти більш серйозних інструментів вони будуть практично безкорисними.

2 клас — щоб пройти через такий захист бандитам потрібно застосувати потужний електричний інструмент. В усіх інших випадках їх потуги будуть марними.

3 клас — якщо ви придбаєте двері цього класу, то навіть професійний електричний інструмент вам не допоможе. Він буде безкорисним проти такого захисту.

4 клас дозволяє протистояти навіть вогнепальній зброї.

Звісно вартість прямо залежить від класу захисту, але найвигідніша ціна на двері вхідні тут https://misto-dverey.com/shop/category/vhidni-dveri, інтернет-магазин в Тернополі пропонує своїм клієнтам широкий асортимент та доставку у будь-яку точку України. Товар транспортується у спеціальній плівці, яка допомагає уникнути пошкоджень.

Особливу роль в процесі вибору дверей грає конструкція. Зараз кожен виробник намагається зробити максимально вигідну пропозицію для споживача. Тому компанії патентують свої технології, які можуть доставити зловмисникам безліч неприємних сюрпризів. Проте є певні закономірності, знання яких допоможе вам розібратися навіть в унікальній продукції.

Зазвичай у дверну конструкцію входять наступні елементи:

  • За жорсткість конструкції відповідають ребра. Чим їх більше, тим стійкішою буде конструкція до різноманітних зовнішніх факторів.
  • КаркасДва залізні листи, які представляють монолітну конструкції здатну витримати майже будь-який натиск. Зазвичай товщини у 2 мм достатньо для того, щоб ефективно протистояти розтинанню з використанням електронного інструменту. Наявність швів на листах говорить про «недобросовісність» виробників таких дверей, адже легше за все зробити механічний розріз саме по шву.
  • Особливо роль в ефективності дверей грає монолітність конструкції загалом. Простіше кажучи, не повинно бути ніяких отворів чи щілин. Адже ними зловмисники скористаються у першу чергу. Отвори між дверима та коробкою захищають лиштви.
  • Сильною захисною мірою проти злому будуть притвори. Вони встановлюються з внутрішньої сторони дверей.
  • Також не слід забувати про наповнювач. Він зможе забезпечити тепло у вашій оселі навіть у найбільший мороз. Шумоізоляційні матеріали дають змогу забезпечити приватність.
  • Одним з найважливіших елементів конструкції є петлі. Вони повинні бути встановлені так, щоб їх було неможливо зпилити. Краще за все, щоб вони були облаштовані підшипниками.

Для уникнення деформації конструктори використовують розпірки. Також за цілісність структури відповідають ригелі.

На перший погляд, саме ці компоненти забезпечують цілісність дверної конструкції, і на них слід звертати увагу при купівлі виробу. Проте є ще один елемент, про який зазвичай згадують лише наприкінці, а саме двірне очко. Справа у тім, що для його встановлення слід проробити у дверях дірку. Звісно така конструктивна зміна може нанести значну шкоду внутрішній структурі. Тому все більше людей надають перевагу домофонним системам. Вони не тільки дають змогу залишити конструкцію без змін, а й включають декілька точок для огляду.

Останнім штрихом буде фурнітура. Вона надасть вашим дверям завершений зовнішній вигляд. Вигідно можна купити дверні ручки тут misto-dverey.com/shop/category/dverna-furnitura/dverni-ruchkii — інтернет-магазин Місто Дверей в Тернополі надає своїм покупцям широкий вибір фурнітури від перевірених виробників за оптимальною ціною.

 
comments powered by HyperComments