Главная / Поради / Як вибрати чоловічі печатки (каблучки) зі срібла

Як вибрати чоловічі печатки (каблучки) зі срібла

 
 

Не кожному відомо, що традиція носіння перстнів досить давня за своєю суттю, довгий час була виключно чоловічим привілеєм. У старі часи печатки (каблучки) для чоловіків використовувалися не як прикраса, а знак влади, статусу свого власника.

Ними підтверджували справжність документів, подарований виріб ставав символом найвищої милості і визнання заслуг, а для обрання спадкоємця досить було передати йому в руки каблучку. Сьогодні чоловічі каблучки багато в чому втратили свою функціональність, але як і раніше використовуються як засіб самовираження і створення стильного образу.

Золоті, платинові, печатки з камінням або з срібла здатні підкреслити елегантність, вишуканий смак, цілеспрямованість або творче начало свого власника. Велику популярність в побуті завоювали чоловічі срібні каблучки, так як вони не настільки вигадливі і помітні, як золото, доступні і бездоганно поєднуються з будь-яким стилем.

16-02-16-foto-600x412-1

Вибір форми срібних печаток

Від розміру, масивності, складності обробки чоловічих печаток зі срібла залежить, скільки коштує виріб. Підбирати перстні слід не тільки по бюджету, а й за формою руки, характеру людини.

Чоловікам творчих професій підійдуть срібні печатки з екзотичною символікою або екстравагантної форми. Єгипетські перстні, з тотем, оригінальні деталі допоможуть підкреслити яскраву індивідуальність свого власника. Але такі твори краще носити в неформальній обстановці, для офісу вони недоречні.

Діловим і стриманим натурам сподобається срібна печатка лаконічного дизайну. Класична форма прямокутника, овалу або щита вигідно підкреслює імпозантності чоловіки, твердість його переконань і непохитну волю. Такі каблучки зі срібла можуть прикрашатися латинськими девізами, лицарськими гербами, але обов’язково непомітними. Часто зустрічається гравірування на внутрішній поверхні кільця.

Печатки чоловічі можуть прикрашатися камінням. Традиційно для декору використовується центральний монолітний камінь, доповнений розсипом дрібних каменів по периметру або симетрично. Це універсальний подарунок зрілим, статусним чоловікам, але підійде і молодим людям.

Велика срібна печатка добре виглядає на великій руці і навпаки. Хоча допускається носіння акуратного виробу невеликого розміру на мізинці, на вказівний палець срібні печатки краще не вдягати. Ідеальний варіант — безіменний або середній.

Чим більше деталей в кільці, тим грайливо воно виглядає. Тому для ділової зустрічі слід вибирати срібні печатки з підкреслено лаконічним дизайном, а після роботи можна дозволити собі і екстравагантність. На чоловіках з добре підкачаним, рельєфним тілом чудово виглядають великі, масивні перстні, що підкреслюють форму м’язів.

Для офісних буднів мало підходить срібна печатка з явними релігійними символами (півмісяць, хрест, ведичні знаки). У строгому діловому просторі краще віддати перевагу класичним прикрасам, з лаконічним дизайном і чіткими лініями.

Як надати срібній печатці індивідуальність?

У світі масового споживання вираження своєї індивідуальності стало особливо значущим. Нікому не хочеться бути безликим, сірим, тому важливо продумувати кожну деталь свого образу. І срібна печатка не виняток.

Ідеальний варіант — це виріб на замовлення. Створене за власним нарисами, з важливими для вас висловами і символами, воно може стати справжнім витвором мистецтва і фамільною коштовністю. Але така срібна печатка вимагає значних зусиль, коштів і часу: продумати дизайн, знайти досвідченого ювеліра, який зможе втілити фантазії в реальність.

Тому багато хто воліє скористатися заводським асортиментом, підбираючи підходящий варіант. Висловити індивідуальність власника допомагає не тільки дизайн перстня, але і камінь.

  • Срібна печатка з оніксом призначається для лідерів. Камінь допоможе проявитися рішучості, цілеспрямованості, вмінню згуртувати людей навколо себе.
  • Топази і Раухтопази більше підійдуть мислителям. Вважається, що срібна печатка з цими каменями зміцнює дух, стимулює розумову діяльність.
  • Бірюза має заспокійливу дію. Срібна печатка з нею стане ідеальним рішенням для людей з підвищеним психологічним навантаженням (лікарі, рятувальники, пожежники, менеджери).
  • Алмаз прийнято вважати символом хоробрості, твердості духу і могутності. Камінь надає сил своєму власникові, усуває перешкоди, допомагає ясно оцінювати проблеми.
  • Срібна печатка з гранатом сподобається впевненим, благородним і пристрасним натурам. Такі чоловіки завжди домагаються поставлених цілей, не бояться ризику і вміють відстоювати власні цінності.

Для неординарних і яскравих особистостей призначена срібна печатка з аметистом. Камінь зможе надати власнику бадьорості і хоробрості в потрібний момент.

Можна підбирати перстні за властивостями каменів або нанести на поверхню гравіювання. Побажання, пам’ятна дата, улюблений вислів або малюнок перетворить заводську прикрасу в особистий, персоналізований предмет.

Як підібрати чоловічу печатку

В першу чергу, важливо не помилитися з розміром. Тому якщо є можливість приміряти перстень, ні в якому разі не можна цим нехтувати. Крім універсального заводського розміру, є ще й інші параметри:

  • форма долоні;
  • довжина пальців;
  • суглоби.

Срібна печатка може чудово виглядати на вітрині, але зовсім непоказно виглядати на руці або незручно сісти на палець. Тому примірка дуже важлива. Крім неї, слід перевірити перстень тактильно. Уважно обмацайте поверхню на наявність задирок, нерівностей, подряпин або іншого шлюбу. Якщо в перстні є камені, перевірте, чи міцно вони закріплені. Не допускається хитання, нещільного прилягання.

На печатці обов’язково повинні стояти сертифікат якості і проба. Для ювелірних прикрас зазвичай використовують 925 пробу або стерлінг, так як менший вміст дорогоцінного металу загрожує швидкому потемнінню, втратою початкового вигляду. Сучасна фабрична проба наноситься лазером, тому завжди чітка.
Якщо в печатці використаний дорогоцінний камінь, ви маєте право вимагати у продавця сертифікат на нього. Срібло краще купувати в сертифікованих магазинах. Довіра ломбардам, перекупникам або неспеціалізованим точкам може обернутися неякісною продукцією або підробкою.

І наостанок, про догляд за чоловічими печатками. Срібні вироби категорично не можна чистити агресивними абразивними засобами, забороняється використання будь-яких гострих предметів. Для підтримки відмінного виду срібла досить раз на місяць замочувати перстень в мильній воді на чверть години. Потім печатки полоскають і натирають насухо шматочком замші або фланелі. І срібні прикраси довго будуть радувати вас своїм прекрасним зовнішнім виглядом.

 
comments powered by HyperComments