Главная / Відео / Ураган «Метью» став найпотужнішим в Атлантиці з 2007 року (відео)

Ураган «Метью» став найпотужнішим в Атлантиці з 2007 року (відео)

 
 


Цей ураган став найпотужнішим в Атлантиці з 2007 року. В ООН вже заявили, що для Гаїті — найбіднішої країни Західної півкулі — наслідки «Метью» можуть стати найбільш важкими з моменту руйнівного землетрусу в цій країні в 2010 році.


Кількість жертв урагану «Метью» в країнах Карибського басейну зросла до 27. Більшість — 21 — з Гаїті, ще четверо — з Домініканської республіки, по одній людині загинули в Колумбії та в Сент-Вінсент і Гренадіни.


Через удар стихії влада країни вже перенесла загальні вибори, які були намічені на неділю. «Метью» торкнувся і східне узбережжя Куби, де були евакуйовані більше мільйона чоловік. Зараз ураган ослаб до третьої категорії небезпеки і рухається у бік Багамських островів.


За розрахунками фахівців, він пройде і в безпосередній близькості від берегів американської Флориди — там і в Південній Кароліні йде масова евакуація. Влада закликала більше півтора мільйонів американців покинути прибережні райони. На шосе, що ведуть від океану, утворюються багатокілометрові затори.

 
comments powered by HyperComments