Фото

10 найбільш великих кораблів у світі, які були створені, щоб допомагати людині

MV Blue Marlin – один з найбільших у світі кораблів.

Людина завжди прагне перевершити сама себе і створити щось най-най – по силі, по якості, за розміром. 10-ка найбільших у світі кораблів – яскравий тому приклад. Правда, вони створювалися не для того, щоб потішити конструкторське его, а для виконання конкретних завдань.

1. USS Theodore Roosevelt

Авіаносець ВМФ США USS Theodore Roosevelt.

Авіаносець ВМФ США USS Theodore Roosevelt є одним з найбільших кораблів в світі і разом з тим найбільшим кораблем в морському флоті Америки. Цей військовий гігант при повному навантаженні має 100 тисяч тонн водотоннажності і здатний підняти до 90 літаків і вертольотів на своїй палубі і в сховище.

2. Shell Prelude

Британський танкер Shell Prelude.
Британський танкер Shell Prelude на сьогоднішній день є не тільки найбільшим в своєму класі, але ще й унікальним. Справа в тому, що цей танкер використовується для транспортування та видобутку природного газу.

3. Dockwise Vanguard

Dockwise Vanguard – корабель для надважких вантажів.

Корабель Dockwise Vanguard є унікальним у своєму роді. Він здатний підняти більше 200 тисяч тонн на своєму борту. По суті, він є транспортом надважких об’єктів і сухим доком для інших судів і нафтових вишок.

4. МКС

Міжнародна космічна станція теж корабель.

Міжнародна космічна станція хоча і не є морським кораблем, вона все таки класифікується, як «судно» нехай і космічне. На даний момент це один з найбільших кораблів.

5. Azzam

Плаваючий особняк Azzam.

Яхта Azzam – найбільший плаваючий особняк належить шейх Халіфа бен Заїд аль Нахайяну з ОАЕ. Вартість цього судна перевищує 622 млн доларів США, що робить його одним з найдорожчих.

6. CSCL Globe

Контейнеровоз CSCL Globe.

Запущений в 2014 році контейнеровоз CSCL Globe став новим рекордсменом у своєму класі. Сьогодні саме він носить титул «найбільшого» серед собі подібних. Базове навантаження цього судна – 19 тисяч двадцатифутових контейнерів.

7. TI Asia

TI Asia – один з найбільших кораблів.

Один з найбільших кораблів в світі в цілому – це TI Asia. Цей корабель має водотоннажність понад 509 тисяч тонн. Використовується TI Asia як для видобутку, так і для транспортування «чорного золота».

8. MV Blue Marlin

MV Blue Marlin мобільний сухий док.

MV Blue Marlin – це ще один мобільний сухий док. На сьогоднішній день цей гігант входить в 3-ку найбільших мобільних сухих доків. Честь йому робить ще й те, що він є одним з найстаріших збережених кораблів цього класу.

9. Oasis Of The Seas

Oasis Of The Seas – Титанік наших днів.

Цей сучасний Титанік (будемо, сподівається за масштабом, а не за долю) – Oasis Of The Seas. Корабель здатний вмістити 6 тисяч пасажирів, без урахування команди корабля і обслуговуючого персоналу.

10. MSC Oscar

Контейнеровоз MSC Oscar

Контейнеровоз MSC Oscar є другим серед найбільших у світі. Примітно те, що його конструкція настільки специфічна, що він не може ввійти ні в один порт США. Зате контейнеровоз може помістити на собі до 39 тисяч авто.
Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button