Фото

Французький безпілотник, який знімає панорамне 3D-відео

Поява безпілотників вивело відеозйомку на новий рівень. Розробники однієї з французьких компаній створили БПЛА, який здатний знімати повноцінне панорамне 3D-відео, а секрет його широких можливостей полягає в кількості камер.

330889f13a0bbd133dc2bdcc9ab82fef

Завдяки дронам у фотографів і відеооператорів з’явилася можливість знімати кадри, для яких колись були потрібні керовані вертольоти. Тепер же французька компанія Dron Volt збирається вивести аерофотовідеозйомку на новий рівень. Їх безпілотник Janus 360 має дві знімальні головки, які несуть у загальній складності 10 камер. Подібна конструкція дозволяє знімати панорамне 3D-відео з охопленням 360 градусів.

Безпілотник Janus 360.
Даний концепт не слід плутати з безпілотними літальними апаратами, які демонструвалися раніше і якими можна керувати за допомогою гарнітури VR. Передбачається, що це буде використано для виробництва віртуального контенту. Janus 360 схожий на літаючу версію Omni GoPro — шестикамерну установку для зйомки сферичного відео для віртуальної реальності.

Безпілотник обладнаний двома знімними голівками.
Щоб точніше описати французький безпілотник, потрібно уточнити, що він оснащений двома знімними головками: верхня та нижня, на кожній з яких розміщено п’ять камер 4K GoPro.

Заряду акумуляторної батареї вистачить на 15 хвилин польоту.
“Однією з головних переваг нашої моделі є можливість знімати в повітрі на 360° без будь-яких лишніх елементів, таких як пропелери або шасі, що з’являються на зображенні”, – пояснює президент Dron Volt Димитрій Батсидіс. Хоча, варто відзначити, що з допомогою Janus 360 не вийде зняти повнометражне відео за один раз, адже повного заряду акумуляторної батареї вистачить всього на 15 хвилин польоту.

Вага апарата всього 600 грамів.
Дрон також оснащений флешкою на 150 ГБ для запису зображень в польоті і може передавати потокове відео високої роздільної здатності на землю. Розміри Janus 360 500 х 500 х 400 мм, а важить 600 грамів. Ціна і терміни вільного продажу поки не були оголошені.

Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button