Фото

10 порад, як дожити до 100 років, від найстаріших людей планети

Люди, які живуть в 2015 році, мають набагато більше шансів дожити до 100 років, ніж їхні бабусі й дідусі. Сучасна медицина, компетентні лікарі, корисні фітнес-програми, про які раніше не могли і мріяти, все це покликане продовжити людське життя.

У нашому огляді поради людей, які сьогодні вже переступили 100-річний рубіж. Цікаво, що деякі з цих порад суперечать одна одній. Тому, кожен з наших читачів може вибрати те, що припаде йому до душі.

 

Регулярно випивати віскі

Семюел Болл, якому виповнилося більше ста років, все ще бадьорий і життєрадісний. Нещодавно він розкрив таємницю свого довгого життя: “випивка і жінка”. Секрет довголіття, на думку Семюела, полягає в хорошій дружині, двох шотландських віскі на ніч і в тому, щоб бути легким на підйом.

Мати почуття гумору

Еміліано Меркадо, який дожив до 115-річного віку, дякує за довге життя своєму почуттю гумору. Крім цього, Меркадо вважає, що дожити до похилого років йому допомогло щоденне вживання фунче, каші з вареної кукурудзи, тріски і молочного крему.

Відзначати сімейні свята і займатися творчістю

Якщо сказати, що дієта з портвейну, шоколаду, цигарок та оливкової олії може посприяти довгому життю, то це здається божевіллям. Однак, саме це вірно в разі Жанна Луїза Кальман, яка дожила до 122 років і нещодавно випустила компакт-диск під назвою “Пані часу “, на якому вона начитує реп про своє життя.

Починати ранок з віскі і меду

Фред Хейл, який помер у віці 112 років, приписував своє довге життя бджолиному пилку і меду, які він їв щоранку, іноді запиваючи їх віскі.

Їсти сиру рибу і купити хороший матрац

Регулярно їсти суші і спати вісім годин щодня. Саме такий секрет довголіття був у Мисао Окава, яка стала п’ятою людиною, які дожили до 117-річного віку. Також у 2014 році вона сказала, що кожному “потрібно навчитися розслаблятися, тому що стрес є вбивцею”.

Іноді насолоджуватися сигарою

Незважаючи на попередження лікарів по всьому світу, 115-річний Крістіан Мортенсен не вважає, що помірне куріння шкодить здоров’ю. Мортенсен сказав, що досить жити здоровим життям” і іноді викурювати хорошу датську сигару.

Їсти стільки бекону, скільки можливо

Неймовірно, але факт: незважаючи на те, що це звучить абсурдно, але 105-річна Пірл Кантрелл вважає, що до такого віку їй допоміг дожити бекон. Вона просто обожнює бекон і їсть його кожен день.

Ніколи не пити і не курити

Не всім підходить однаковий спосіб життя. Томодзи Танабе, який помер у віці 113 років, стверджував, що він зміг дожити до похилого років, тому що жодного разу за своє життя не пив алкоголь і не курив.

Їсти їжу невеликими порціями

Як стверджував Дзіроемон Кімура, японський листоноша, який прожив 115 років і 253 дні, йому допомогло те, що він завжди їв невеликими порціями, ніколи не ” наїдаючись до відвалу. Дієта довгожителя складалася з рису, гарбуза і солодкої картоплі.

Диміти, як паровоз

Здається майже неможливим, що при подібній дієті можна просто залишитися в живих, але 101-річна Дороті Хоу викурила майже півмільйона сигарет за своє життя. “Я жива лише завдяки віскі і сигаретам, – заявила британка. – Мій лікар сказав, що мене вже не було б в живих без них”.

Натхнення: www.fresher.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button