Головна / Людина / Експерти знайшли унікальний метод омолодження організму

Експерти знайшли унікальний метод омолодження організму

Команда провідних науковців зі Сполучених Штатів Америки реалізувала унікальний у своєму роді досвід.

abcdaad08f645bf0f7ed4f49bf18f71f

З’ясувалося, що дотримання правил харчування дозволяє омолоджувати організм представників слабкої і сильної статі. Зокрема, як заявили автори проектів, їм вдалося виявити цікаву закономірність. Під час здійснення випробувань лікарі встановили, що ймовірність довголіття збільшується, якщо людина дотримується здорового харчування. При цьому, переходячи на певний раціон, індивідуум може зміцнити свій організм всього за 5 днів.

Провідні фахівці з Південно-Каліфорнійського університету спільно з експертами з інституту молекулярної онкології, розташованого в Італії, провели додатковий комплекс спостережень. Незважаючи на те, що ініціаторам випробувань не вдалося здійснити всіх етапів досліджень, нова методика омолодження викликала справжній фурор серед представників медицини.

За словами науковців, у проведенні лабораторних випробувань лікарі задіяли щурів. Спостерігаючи за реакцією, вчені заявили, що пісний раціон харчування має позитивний вплив на регенерацію клітин. Слід зауважити, що результат оздоровлення залежить виключно від продуктів, які вживає людина.

Натхнення: healthvesti.com