Фото

10 простих способів, які допоможуть поліпшити сон

Боротьба з безсонням.

Як починається ранок нового дня, багато в чому залежить від того, чи добре спала людина. Але саме останнє часто стає серйозною проблемою. У нашому огляді 10 нескладних правил, дотримання яких гарантує людині міцний і здоровий сон.

1. Оптимальний час

Оптимальний час.

Далеко не всім людям потрібен для нормального відпочинку восьмигодинний сон. Переспання також шкідливе, як і недоспання. Для того щоб встановити оптимальний час сну, необхідно поекспериментувати з часом підйому, скорочуючи або зменшуючи час сну на 30 хвилин кожен день. Допоможуть в цьому будильник та налаштування сигналу.

2. Стабільність

Стабільність.

Щоб сон був міцним і здоровим, необхідно лягати спати в чітко встановлений час. Вироблена система викличе «звикання» і допоможе зробити сон більш продуктивним у плані відпочинку.

3. Душ

Душ.

Необхідно підтримувати оптимальну температуру тіла. Для цього найкраще прийняти теплий душ в холодну пору року і холодний душ у теплу пору року. Зробити це треба безпосередньо перед сном.

4. Геть екрани

Геть екрани.

Можна по різному ставитися до заяв про шкоду ґаджетів, проте працюючі телевізори, смартфони та комп’ютери прямо перед очима зовсім не сприяють сну. Деякі люди дійсно краще засинають під працюючий телевізор, однак їх сон при цьому не відрізняється глибиною і спокоєм.

5. Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя.

Спиртне і тютюн чинять негативний вплив на роботу серцево-судинної системи. Тому не варто курити чи пити каву, алкоголь перед сном.

6. Їсти після 18

Грецький салат.

Кажуть, щоб схуднути – не варто їсти після шести годин вечора. Однак, ніщо так не допомагає заснути, як легка закуска. Але тільки пам’ятайте, що закуска повинна бути низькокалорійною. Набитий важкою жирною їжею шлунок зовсім не сприяє швидкому і міцному засипанню.

7. Ритуал очищення

Ритуал очищення.

Для того щоб міцно спати, необхідно заспокоїтися перед сном. У випадку, якщо у вас є якісь проблеми, можна порекомендувати читання. Також деяких людей заспокоює перед сном складання плану проблем, які потрібно вирішити в короткостроковій перспективі.

8. Боротьба з безсонням

Боротьба з безсонням.

Часом буває так, що людина ніяк не може заснути. Досить часто допомогти з цією проблемою може короткотривале фізичне навантаження, наприклад три десятки присідань або віджимань від підлоги.

9. Лаванда

Лаванда.

Важливо не тільки добре засинати і спати, але також і добре прокидатися. Позбутися від стану сонливості дуже легко, якщо є можливість тримати в кімнаті лаванду. Її запах дійсно допомагає позбутися від цього неприємного ефекту організму.

10. Прогулянка і читання

Прогулянка і читання.

Допомогти швидше заснути допоможе класичний прийом з підрахунком уявних овець, читання підручника по вищій математиці, а також спокійна прогулянка за годину до відбою. Прогулянку при цьому краще зробити на свіжому повітрі, наприклад у парку.

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button