Фото

Володарка кращої в світі роботи (фото)

Більшість з нас працює, рахуючи дні до безцінної парочки тижнів відпочинку. Але є на світі людина, яка отримує гроші за те, що знаходиться в безперервній відпустці. 29-річна Ріаннон Тейлор з Австралії заробляє на шматок хліба з маслом тим, що їздить по розкішних готелях в різних країнах світу, а потім пише відгуки та викладає фото в Instagram і особистий блог In Bed With Me. Ми детально вивчили акаунт щасливиці.

Ріаннон — фотограф і журналіст, її рецензії користуються широкою популярністю. Готелі раді співпраці з Ріаннон, тому що вона вміє знаходити незвичайні ракурси і вловлювати приємні дрібниці, такі важливі для потенційних постояльців.

М’якість ліжка, температура води в басейні, краса та смак поданого в лобі капучіно — ніщо не сховається від пильного погляду найщасливішої працівниці на світі. І вона вміє «смачно» відобразити ці деталі на фото.

Важливо, що у неї завжди напоготові камера, і вона дійсно вміє з нею поводитися: перш ніж стати блогером, Ріаннон сім років пропрацювала фотографом. Саме це дозволило їй налагодити міцні зв’язки з представниками тревел-індустрії і запустити свій успішний проект.

У Ріаннон 15,4 тисячі передплатників в Instagram. І звичайно, все почалося саме з аккаунта в соцмережі, а вже потім з’явився веб-сайт In Bed With Me — більш ґрунтовний і інформативний ресурс для спраглих інформації з кращим на світі готелів.

Живучи в Мельбурні дівчина об’їздила вже купу готелів на запрошення готельєрів. Вона також співпрацює з компаніями, що виробляють різні товари для подорожей (купальники, багаж) і просуває їх у своєму Instagram (не безкоштовно, звичайно).

В об’єктив Ріаннон потрапляють красиві і важливі дрібниці: блиск водної гладі басейну, ефектні нічні лампи у головах широкому ліжку, поданий на сніданок бекон ступеня смаження «якраз».

Сьогодні вона в Майамі, а завтра — вже на Балі.

Хм, схоже, всі ці фото не потребують наших підписах. Далі будемо заздрити Ріаннон мовчки.

Натхнення: fresher.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button