Фото

10 страв, які можна приготувати, використовуючи кавоварку (фото)

Що можна приготувати в кавоварці.
Кавоварка — справжній друг людини! Адже з її допомогою, як виявилося, можна готувати не тільки каву або чай, але і багато інших страви і не тільки рідкі. У нашому огляді кілька рецептів страв, які можна приготувати, якщо в будинку з побутової техніки є тільки кавоварка.

1. Гарячий «Тодді»

Пунш з кавоварки.

За допомогою кавоварки можна за кілька хвилин приготувати одну-дві склянки приголомшливого пуншу. Для цього знадобиться мед, віскі і два-три чайних пакетика. Все це необхідно змішати і зварити.

2. Сендвіч

Сендвіч, приготований в кавоварці.

Робимо заготовку для сендвіча з білого хліба, додаємо туди ковбасу, м’ясо і сир на свій розсуд. Після цього виймаємо з кавоварки колбу для приготування кави і включаємо її. Як тільки диск плитки нагріється, кладемо на нього сендвіч. Не забудьте перевернути, щоб підсмажити обидві сторони!

3. Вівсянка, сер!

Вівсянка, сер!

Зварити вівсяну кашу можна прямо в кавоварці. Наливаємо в колбу 10 унцій води. Включаємо кавоварку, варимо все це 5 хвилин. Бум! Вівсянка готова. З’їсти можна прямо з кавової колби, хоча краще скористатися тарілкою.

4. «Ролтон»

Макарони теж підійду.

Якщо вже вийшло зварити кашу в кавоварці, то з варінням макаронів швидкого харчування впорається вийти на раз-два. Рецепт приготування нічим не відрізняється від заварювання цих макаронів в банці або кружці.

5 Ковбаски

Ковбаски, теж можна приготувати в кавоварці.
Якщо хочеться чогось «поважче» сендвічів, або є бажання додати до макаронів або каші м’яса – можна використовувати плитку кавоварки для смаження сосисок. Єдина складність полягає в тому, що необхідно постійно знаходитися поруч і перевертати.

6. Рис

Рис, приготовлений у кавоварці.

Дві третини води, одна третина рисової крупи і 10 хвилин очікування. І ось приголомшлива, смачна каша зварена прямо в кавоварці! Головне, щоб рис не діставав до кавового фільтра, в іншому випадку кавоварка може забитися.

7. Яйця круто

Яйця варяться на ура.

Нарешті за допомогою кавоварки можна швидко зварити кілька яєць круто. Все що для цього потрібно – два-три курячих яйця, багато води і декілька хвилин очікування, після чого яйця можна буде витягувати з колби для кип’ятіння.

8. Гарячий шоколад

Шоколад.

За допомогою кавоварки можна навіть приготувати гарячий шоколад. Готується він дуже просто. Потрібно коров’яче молоко і потерту на тертці шоколадку, бажано чорну. Потерти шоколад потрібно як можна дрібніше.

9. Хот-дог

При належному бажанні і терпінні плитку кавоварки можна використовувати навіть для приготування справжнього хот-дога. Ось тільки займе цей процес, швидше за все, дуже багато часу.

10. Все що завгодно

Насправді кількість страв, які можна зробити за допомогою кавоварки обмежується тільки фантазією кухаря і ступенем потреби. Головне варто пам’ятати про те, що при приготуванні чого-небудь у варильній порожнини не можна допустити забивання кавового фільтра.

Натхнення: www.novate.ru

Кнопка «Наверх»