Фото

Таємниці підводного світу очима фотографа-дайвера (фото)

Часом люди не помічають того, що відбувається в природі. Фотографу і дайверу Мікаелі Сковрановой зі Словаччини вдалося розгледіти те, що може побачити далеко не кожна людина. Її знімки передають загадкову красу підводного життя разом з мешканцями океану та іншими дайверами.

1. 27-річна Мікаела Сковранова народилася в Словаччині. Переїхавши в Сідней у віці 13 років, Мікаела зрозуміла, що океан — це те, що вона любить більше всього в житті.

2. За словами фотографа, відносини з океаном склалися не відразу: «Переїхавши до океану з невеликої країни, що не має виходу до моря, я відчувала велику невпевненість, коли занурювалась у воду. З часом я зрозуміла, що, якщо б я змогла побачити, що мене оточує, це б подарувало мені почуття безпеки. Я почала займатися дайвінгом і поринула у світ абсолютної тиші і спокою. Це було чудово».

3. «Моє особисте обмеження — це природні можливості мого тіла. Спорядження для дайвінгу і водонепроникний бокс для камери можуть бути важкими і обмежувати рухливість. Фрідайвінг в цьому плані надає більше можливостей, але доводиться покладатися лише на свої легені. Я намагаюся вирішити цю проблему, вправляючись у фрідайвінгу і плаванні», — розповідає Мікаела.

4. Перше замовлення на підводну зйомку Мікаела отримала в травні 2014 року.

5. «Синхронність» — це останній проект Мікаели Сковрановой. Вона знімала горбатих китів і тюленів.

6. Найбільше її вразили кити: «Самки китів — ніжні і дбайливі матері, але в той же час це неймовірно сильні тварини, — каже вона. — Їхні легені здатні видавати звуки, від яких ви відчуєте вібрації у всьому тілі».

7.

8. Це її улюблений знімок серії. Він називається «Любов залишає шрами»: «Це портрет дитинча горбатого кита. Дитинчата китів зазвичай мають дуже світле забарвлення. Через кілька днів на їх тілі стають видні подряпини. Матір та дитинча труться один об одного, висловлюючи таким чином любов. Пошкоджується шкіра, але потреба виражати любов набагато сильніше».

9.

10.

Натхнення: fototelegraf.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button