Фото

12 божевільних фотографій їжі, розрізаної навпіл

Фотограф Бет Гальтон (Beth Гальтона) і фуд-стиліст Шарлотта Омнес (Charlotte Omnеs) вирішили критично поглянути на продукти, які ми їмо щодня.

В процесі вибору об’єктів зйомки вони зрозуміли, що фотографування продуктів в парі зазвичай значно ефективніше і візуально привабливіше. «Показані разом, вони створюють більш сильне підтвердження свого символічного характеру», — говорить Гальтон.

Звичайно, інші фотографи вже розрізаних продуктів навпіл, проте все одно подібна практика досить незвичайна. Створення таких знімків технічно складно і віднімає багато часу, але, зрештою, це того варто.

До процесу розрізання і зйомки не існує якогось єдиного підходу. «Кожен елемент мав свій власний набір проблем, які і Шарлотта, і я намагалися вирішити», — каже Гальтон.

Розрізати навпіл одні продукти було досить легко, для інших же потрібні були різні хитрощі, на зразок додавання желатину в суп на цьому кадрі і навіть використання Photoshop.

До створення робіт залучили двох цифрових ретушерів.

Тут ретушеру довелося переробляти дно ємності з куркою.

Цей знімок кави — один з найулюбленіших для Гальтон.

Ще одним фаворитом є зображення пластівців з молоком. Для його створення було потрібно декілька спроб.

Цей знімок був одним з найважчих для авторів. Спочатку курку в замороженому стані намагалися розрізати ножівкою, проте в кінцевому підсумку її розрізали стрічковою пилкою.

Для збереження візуальної привабливості, автори були дуже обережні у виборі продуктів і відмовилися від розрізання торта.

Омнес і Гальтон обирали лише ті продукти, які візуально подобаються їм обом.

Коли Гальтон запитали, чи їли вони коли-небудь залишки від своїх експериментів, вона відповіла — «Ніколи!».

Після завершення цього проекту Гальтон і Омнес вирішили трохи перепочити, займаючись іншими ідеями. «Це не означає, що ми не повернемося до цього», — каже Гальтон. — «Але поки нічого не плануємо».

Натхнення: deadbees.net

Кнопка «Наверх»