Фото

12 міст, де живе найбільше мільярдерів

Ми можемо ніколи не дізнатися, як же насправді сколотили свої статки найбагатші з найбагатших, але, принаймні, ми завжди знаємо, де їх знайти. Олігархів вистачає скрізь – десь більше, десь менше, але в цьому списку ми зібрали міста, де їх кількість просто зашкалює.

12. Токіо – 16 мільярдерів

Токіо звуть своїм будинком 16 мільярдерів, загальний статок яких складає приблизно 71 мільярд. Незважаючи на цю досить скромну цифру, Токіо у 2012 році було назване містом з найбільшим числом мільйонерів, кожен з яких в середньому зібрав близько 30 мільйонів.

11. Лос-Анджелес – 22 мільярдера

У ЛА здобувають статок не тільки зірки. Наприклад, тут живе Патрік Синьсян – найбагатший лікар в історії людства, який знаходиться у вічному пошуку чергового дива медицини, при цьому керуючи статком на 13 мільярдів доларів.

10. Сан-Паулу – 25 мільярдерів

У Сан-Паулу існує безліч способів розбагатіти: в місті добре розвинуті індустрії фармакології, краси і моди, туризму і телекомунікацій. У місті мешкає 25 мільярдерів, які в середньому заробили $4.6 мільярдів.

9. Стамбул – 28 мільярдерів

Незважаючи на те, що Стамбулу далеко до звання одного з найбагатших міст світу, загальний статок 28 мільярдерів, які проживають в найбільшому місті Туреччини, оцінюється в $48.7 мільярдів, в середньому по $1.62 мільярда на кожного.

8. Сеул – 29 мільярдерів

Більшість мільярдерів Сеула розбагатіли завдяки розвиненій в Кореї комп’ютерній індустрії. Наприклад, одна з найбагатших жінок у Сеулі З Хен займає посаду керівника відділу компанії Samsung Everland, яка в свою чергу є холдинговою компанією Samsung Group. Її статок оцінюється в $2,3 мільярда.

7. Мумбаї – 33 мільярдера

Всього в Індії 68 мільярдерів, і більша їх частина проживає в місті Мумбаї, який в цьому році був названий 6 найбагатшим містом у світі. Дослідження також показали, що протягом найближчих десяти років статок Індії обіцяє подвоїтися.

6. Дубай – 34 мільярдера

Якщо вірити Forbes, третина найбагатших людей на Близькому Сході є родичами. Не дивно, що в заможних сім’ях дітей мало не з пелюшок починають навчати бізнес-менеджменту. Наприклад, виконавчий директор і президент The Emirates Group шейх Ахмед бен Саїд Аль-Мактум є сином колишнього правителя емірату Дубай і дядьком нинішнього. Його стан оцінюється приблизно в $18 мільярдів.

5. Пекін – 45 мільярдерів

Після китайського біржового краху цього року, заробляти колишні немислимі суми стало значно складніше. Погіршує ситуацію для різних партійних лідерів і жорсткі анти-корупційні кампанії.Тим не менш, 45 – це дуже значна цифра.

4. Лондон – 46 мільярдерів

Загальний статок всіх мільярдерів столиці Великобританії оцінюється в 133.7 мільярдів доларів. Своїм будинком Лондон називають такі олігархи, як гігант металургії Лакшмі Міттал, який утримує титул найбагатшого індійця в світі, і Девід Рубен, якому два роки тому Forbes присудив друге місце в списку найбагатших людей Великобританії.

3. Гонконг – 64 мільярдера

У Гонконзі люди заробляють найрізноманітнішими способами. Наприклад, друга найбагатша людина в Азії Луї Че Ву сколотив своє багатство в $9 мільярдів завдяки азарту туристів – його концерн Galaxy Entertainment Group управляє величезною кількістю казино, курортів і готелів,

2. Москва – 68 мільярдерів

Алішер Усманов, Віктор Вексельберг – росіянам знайомі ці імена, але крім них в Москві проживає ще 66 мільярдера. Якщо додати всі їх чесно і не дуже зароблені гроші до $14.7 мільярдам Усманова, вийде, що загальний статок московських олігархів становить $333.9 мільярдів.

1. Нью-Йорк – 78 мільярдерів

Всього США налічує 541 жителя, чий статок перевищує мільярд, і більшість з них прихистив Нью-Йорк, обігнавши в цьому списку Москву на десять олігархів. У їх число входить колишній мер міста Майкл Блумберг ($37.2) і медіамагнат Руперт Мердок ($12.4).

Натхнення: nlo-mir.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть