Відео

12 НЛО в Перу передавали повідомлення азбукою Морзе (відео)

Як ми повідомляли раніше в столиці Перу через появу групи НЛО в районі міжнародного аеропорту Хорхе Чавеса, був зупинений приліт і виліт всіх літаків. Варто відзначити, що незважаючи на те, що об’єкти перебували у небі близько трьох годин, зробити їх детальну зйомку на відео і фото-апаратуру виявилося неможливим через те, що об’єкти були видні тільки на радарах і через камеру зйомки в інфрачервоному діапазоні.


Випадок дивний і головне офіційно зареєстрований службами аеропорту в Лімі. Що ж вони хотіли показати своєю присутністю? Можливо їх розташування в небі не проста випадковість, а повідомлення? Якщо подивитися на фотографію, то об’єкти вишикувалися майже в пряму лінію і ця лінія нагадує повідомлення на азбуці Морзе.

Об’єкти виглядали, як освітленні точки. Якщо подивитися на перші дві точки на Морзе це – Т (тире). Далі йде літера – Є. Потім крапка і тире – А. Потім йдуть три точки – S. Потім два тире – М.

Виходить TEASM. У Перу розмовляють іспанською мовою, а значить слід дивитися переклад цього слова іспанською – команда, група, колектив.

Ось таке повідомлення передано групою НЛО, що заблокувала роботу аеропорту в столиці Перу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button