Людина

13 порад і хитрощів з використання мікрохвильовки

Мікрохвильовки прекрасно підходять для завдань, як пов’язані з їжею, так і не пов’язаних з нею, але майте на увазі, що час приготування завжди залежить від мікрохвильової печі. Якщо ви намагаєтеся швиденько що-небудь приготувати або шукаєте цікаві способи використання мікрохвильовки, про які ви ще не чули, то ці поради повинні вам допомогти.

foto_cikavosti_10.10.2014-010_resized

1. Як приготувати овочі на пару

Ніл Гонсалес на «WonderHowTo» рекомендує використовувати безпечну для мікрохвильовки чашу, поліетиленову плівку і додати воду при необхідності. Переконайтеся, що ваші овочі порізані на однакові шматочки (довжиною близько 2,5 см). Просто проткніть плівку, щоб випускати пару.

2. Як приготувати яйця

Ви можете приготувати яйця-пашот або глазунью. Для глазуньї підігрійте тарілку, додайте трохи вершкового масла, розбийте яйце на тарілку і смажте 45 секунд. Щоб приготувати яйця-пашот, налийте в миску для мікрохвильовки воду до половини, розбийте яйце в воду, накрийте миску тарілкою і варіть протягом 60-ти секунд.

3. Як розігріти їжу рівномірно

Якщо ви розігріваєте їжу на тарілці, Карен Ан на «WonderHowTo» пропонує розкласти їжу по колу, залишивши порожній простір в центрі. Якщо у вашій мікрохвильовці є підставка, що обертається, для рівномірного розігріву можна також розташувати їжу на краю обертової тарілки.

4. Пастеризація ґрунту

Ви можете вбити всі хвороби і запобігти майбутнім проблемам з вашими рослинами. Університет Каліфорнії рекомендує наповнити ґрунтом паперовий пакет і нагріти його в мікрохвильовці. Час приготування може різнитися – мінімальна температура повинна бути 140 градусів на 30 хвилин – але переконайтеся, що ґрунт вологий, коли відправляєте його в мікрохвильовку.

5. Чистка та дезодорація шкарпеток

Якщо вам терміново потрібна чиста пара шкарпеток, замочіть їх в мисці з мильною водою, а потім поставте в мікрохвильовку разом з мискою на 10 хвилин.

6. Як приготувати коржі для тако

Якщо у вас є м’які коржі, ви можете помістити їх в кружку і готувати в мікрохвильовці протягом однієї хвилини. Коржі вийдуть хрусткими і ідеальної форми для тако.

7. Як встановити кілька чаш в мікрохвильовці

foto_cikavosti_10.10.2014-010-01_resized

Якщо вам потрібно використовувати мікрохвильовку одночасно з кимось або приготувати дві різні страви, Ніл Гонсалес радить поставити поряд з однією чашею банку або склянку і поставити зверху іншу.

8. Як отримати більше соку з цитрусових

Всього 10 секунд в мікрохвильовці – і ви отримаєте трохи більше соку з того ж лимона або лайма.

9. Не користуйтеся квадратними контейнерами

Plasticsinfo.org рекомендує не використовувати квадратні або прямокутні контейнери для мікрохвильових печей. Кути квадратних контейнерів, як правило, отримують більше енергії, і їжа через це нагрівається нерівномірно.

10. Отримайте трохи більше туші для вій

Якщо ваша туш висохла, «The Guardian» пропонує нагріти її в мікрохвильовці протягом 30-40 секунд. Тепло зробить залишки туші рідкими, але попередньо переконайтеся, що упаковка не металева, і помістіть в мікрохвильовку чашку з водою, щоб розсіяти частину енергії.

11. Як приготувати хрусткий бекон

Поверніть миску догори дном і поставте її на тарілку. Покладіть бекон на миску і нагрівайте кожен слайс в мікрохвильовці протягом хвилини. Жир стікатиме по стінках миски, а не по вашим щокам.

12. Як повернути мед в рідкий стан

Ви можете зробити зацукренний мед знову рідким за допомогою гарячої ванни, але Мелісса Кларк на сайті «Real Simple» пропонує просто відправити банку в мікрохвильовку на 30-60 секунд.

13. Як підтримувати чистоту в мікрохвильовці

Ви можете очистити брудну мікрохвильовку за допомогою половинки лимона і невеликої кількості води або дезодорувати її з невеликою кількістю харчової соди і води. Якщо вам потрібна дезінфікувати губку, змочіть її і нагрівайте в мікрохвильовці, а потім протріть мікрохвильовку.

Тепер ви готові використовувати свою мікрохвильовку, як професіонал, але завжди ставте безпеку на перше місце. Мікрохвильовка нагріває все надзвичайно швидко, і якщо ви не впевнені, чи можна щось нагрівати в ній, попередньо уточніть це в інструкції.

Натхнгення: factroom.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button