Людина

Названі 5 основних ознак високого інтелекту

Учені назвали 5 основних ознак наявності у людини високого інтелекту. Учасниками великомасштабного дослідження стали понад 100 тисяч респондентів, вік яких становив 16-102 року.

Експерти провели аналіз фізичних особливостей випробовуваних, а також перевірили їх IQ. Як виявилося, люди, які страждають від вроджених проблем з органами зору дійсно відрізняються більш високим показником IQ, ніж їх здорові однолітки. Звичка малювати у вільний час стала іншою ознакою більш високого рівня інтелекту, адже людина намагається активно використовувати власний мозок навіть у нетрудових обставинах.

Незвичайна залежність була виявлена в зв’язку з рукостисканням. Вчені визначили, що сильне рукостискання вказує про високий розвиток інтелекту. Життя поза встановленого графіка виявилася ще однією ознакою розвиненого розуму. Люди з високим рівнем інтелекту воліють витрачати менше часу на сон вночі внаслідок припливу творчої енергії. Завершує список замкнутість. Більш розумні люди витрачають час не на спілкування, а на забезпечення аналізу поведінки і мислення представників свого оточення, що негативно впливає на ступінь комунікативних здібностей. Важливо розуміти, що саме сукупність декількох ознак вказує на більш високий розумовий розвиток людини, проте розкрити більш точний механізм їх взаємодії на поточний момент виявилося неможливо.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments