Людина

Вчені: Покоління Z розучилося визначати час за класичними годинниками

Вчені прийшли до висновку, що покоління Z розучилося визначати час за допомогою класичних годин, оснащених стрілками. Про це свідчать результати опитування агентства YouGov.

До покоління Z належать молоді люди у віці 18-24 років, які все частіше відчувають труднощі при наявності необхідності визначити час за годинником зі стрілками. У новому опитуванні взяли участь близько 2 тисяч осіб різних віків, але лише половина особин з групи змогла правильно назвати час, не вдаючись до допомоги власних смартфонів і планшетів. В поколінні Y, до якого відносяться громадяни 25-34 років, кожен п’ятий мав аналогічні проблеми. Серед старшого покоління лише 4% громадян могли зазнавати труднощів у поводженні з годинником з хвилинною і секундною стрілками.

Соціологи висловилися впевненість, що в майбутньому лише невелика кількість людей зможе користуватися класичними пристроями. Покоління Z, як застало розпал цифрового розвитку, вже не можуть уявити своє життя без гаджетів, що призводить до стурбованості у фірм, які випускають традиційні годинник

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button