Гумор

15 банок пива врятували від смерті пацієнта

Лікарі відділення інтенсивної терапії державної лікарні в’єтнамського міста Куангчі врятували 48-річного чоловіка від неминучої смерті, вливши в нього… 15 банок пива — чотири з половиною літри пінного напою!

15 банок пива спасли пациента от смерти

Ні, лікування пивом це аж ніяк не винахід кмітливих в’єтнамських лікарів. Річ у тім, що швидка медична допомога доставила в один з госпіталів в’єтнамського міста Куангчі пацієнта з гострим алкогольним отруєнням. 48-річний Нгуен Ван Нхат перебував у тяжкому стані, й не дивно: рівень метанолу в його крові перевищував норму в 1119 раз внаслідок рясного вживання неякісного алкоголю.

І тоді лікарі прийняли оригінальне, але ефективне рішення, як врятувати невдаху в’єтнамця від смерті. Для цього їм знадобилося… пиво. Багато пива! Як відомо, алкоголь надходить в організм людини у двох формах — це або етиловий, або метиловий спирт. Метанол представляє смертельну небезпеку для людини, тому що окислюється до отруйного формальдегіду, але при надходженні в організм етанолу та метанолу печінка віддає пріоритет обробці першого.

Власне, цим і скористалися лікарі: в організм пацієнта вирішили ввести вміст відразу три банки пива 0,33 літра, щоб «перебити» метиловий спирт етиловим. Протягом наступних 12 годин чоловік отримував ще по банці пива в годину, поки лікарі виконували гемодіаліз — очищення крові від смертельно-небезпечних токсинів. Після всіх процедур Нгуєн Ван Нхат прийшов у свідомість, а через три тижні повністю одужав і виписався з лікарні.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть