Фото

2000-річний скарб римських монет знайшли в Італії. Його сховав солдат під час війни (фото)

Срібні монети, в основному I століття до нашої ери, виявили в Тоскані, Італія.

Вчені знайшли скарб зі 175 срібних римських монет. Вони оцінюються десятками тисяч доларів в сучасній валюті лише за номінальною вартістю. Монети знайшли в 2021 році недалеко від Ліворно в Тоскані.

Зображення надано Франко Саммартіно

Нове дослідження показало, що скарб, можливо, зарив солдатів під час громадянської війни в Римі в 82 р. до н.е. Він використовував для зберігання невеликий теракотовий горщик. Тоді римський полководець Луцій Корнелій Сулла воював проти лідерів Римської республіки по всій Італії, що призвело до його перемоги і сходження на посаді диктатора держави.

Римська республіка — історична епоха Стародавнього Риму між царством і імперією. Державно-політичний лад Республіки поєднував демократичні, аристократичні і монархічні елементи.

Понад 100 монет, знайдених в різних місцях регіону, всі упаковані і пронумеровані. Зображення надано Управлінням археології, витончених мистецтв і ландшафту Пізи-Ліворно

Археологи, які досліджували скарб з 175 срібних римських динаріїв, що еквівалентно десяткам тисяч доларів в сьогоднішніх грошах, припустили, що він міг бути похований римським солдатом, який потім загинув в бою. Всього вони знайшли близько 30 з гаком круглих срібних монет, наполовину закопаних в бруд.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button