Різні цікавинки

24 поради до вибору годинника

foto_cikavosti_09.10.2014-03_resizedВ добі — 24 години. Якщо ви читатимете по 1 пораді щогодини — це заспокоїть ваші нерви перед покупкою годинника або після неї.

1. Обдумуючи свій хід по купівлі годинника, не забувайте про хід годинника. І навпаки — не вибирайте годинник з добрим механізмом, але з потворним дизайном. Ви ж не зможете носити його вивернутим навиворіт.
2. Ейнштейн носив Patek Philippe, а Хемінгвей — Rolex і Omega. Та це не означає, що Patek зробить вас генієм, а Rolex напише за вас чудову книгу.
3. Якщо Rolex — це те, про що ви мрієте — не купуйте нічого іншого, аби купити хоч що-небудь. Плекайте мрію. Або купіть копии часов Rolex і заспокойтесь.
4. Точність відносна. Годинник спішить на 5 секунд на добу? Це жах! А якщо згадати, що в добі 86400 секунд?
5. Купуйте тільки те, що вам по кишені. Носити годинник, куплений в борг — носити борги з собою.
6. Завжди знайдеться той, хто ганитиме ваш вибір. Тому вибирайте годинник для себе, а не для справляння на когось враження.
7. Все відносне. Іржа на справжньому Romain Jerome “Titanic-DNA” — імітація. Але іржа на копии часов Romain Jerome — справжня!
8. Розмір має значення. Великий годинник — це модно, але на тонкому зап”ястку він буде виглядати смішно.
9. Якщо годинник дорогий — застрахуйте його. Міцніше спатимете. Якщо годинник зламався — полагодьте його. Або позбавтеся.
10. Зразу після покупки ви можете побачити цю модель за менші гроші. Не переймайтеся. А що, якщо він падав з рук продавця на мармурову підлогу!?
11. Звертайте увагу на виробника, та не купуйте тільки заради бренду, якщо вам не підходить дизайн.
12. Подорож може бути приємнішою від місця призначення: якщо ви розчарувалися годинником, це пройде.
13. Зверніть увагу на колір. Нержавіюча сталь, золото чи платина підходять до всього. Чорний ремінець — майже до всього. Коричневий добре виглядає з блакитним, жовтим, коричневим і сірим. Чорний циферблат — спортивний.
14. Турбуйтесь про годинник, віддавайте в чистку і сервіс, і він послужить ще й нащадкам.
15. Розкішний годинник не потрібен, це тільки об”єкт бажання. Спитайте себе, чи потрібен він вам? Чесною відповіддю завжди буде “ні”.
16. Не вважайте годинник інвестицією. Якщо він з часом і стане раритетом, то послужить вашим нащадкам, але не вам.
17. Жоден годинник вас не задовольнить, адже в світі не існує єдиної наддосконалої моделі.
18. Колекція з 3 видатних моделей — краще, ніж колекція з 10 пересічних.
19. Робіть гравіювання, лише якщо це особливий подарунок.
20. Купуйте те, що будете носити постійно — не варто вискакувати з шкіри, щоб одягти щось 1 раз.
21. Носіть годинник. Якщо минуло 2 місяці, і ви його не носите — покупка невдала.
22. “Лімітована серія” — це маркетинг. Адже 3000 чи 1000 штук — це зовсім не “лімітована” серія! “Лімітовані” — це 3 годинники. Або 1.
23. Якщо хтось каже вам “Ти витратив стільки грошей на годинник?” — не відповідайте. Адже це ваша справа. Тим більше, що він, можливо, правий.
24. Не дивіться заздрісно на чийсь годинник. Будьте щасливими, і не оцінюйте ні когось, ні себе по годиннику, якого одягнуто на зап”ясток.

Кнопка «Наверх»