Різне

Як алюмінієвий профіль врятував мій меблевий бізнес

268141-2818Я і моя сім’я вже протягом майже двадцяти років займаємося створенням меблів. Робимо практично все, починаючи від м’якого пуфика або крісла і, закінчуючи столами, стільцями, лавками. До цих пір пам’ятаю, як все починалося. Робота на заводі не приносила достатнього прибутку, а у нас з дружиною народилася вже друга дитина. І потрібно було шукати додаткове джерело заробітку, щоб гідно забезпечувати сім’ю. Звичайно, дружині виплачували якісь копійки за декретом, але це були смішні гроші. Про роботу ж не могло йти й мови, тому що за дітьми треба було комусь дивитися. І я вирішив більше не покладатися на когось, а ризикнути і хоч потроху, але почати заробляти на продажі своїх виробів.

Спочатку бізнес ішов не дуже добре, було мало клієнтів, мені ледь вдавалося виходити на межу рентабельності. Але хороші зв’язки на заводі, а також навички допомагали створювати унікальні проекти під замовлення за ціною нижче, ніж в будь-якому магазині. І все було добре до недавнього часу, коли у заводу почалися проблеми, довелося скористатися послугами компанії «Steel-Evolution», купивши у них алюминиевый профиль для раздвижных систем. Так уже сталося, що постачання припинилися буквально посеред тижня без будь-яких пояснень. А у мене з десяток термінових замовлень – роби що хочеш. Добре, що партнер порадив звернутися у фірму, яка в найкоротші терміни доставила необхідний мені алюмінієвий профіль.

Незабаром, довелося налагоджувати нові відносини з багатьма компаніями, серед яких і «Віяр». Для мене головною її перевагою стала комплексність. На сайті завжди можна знайти потрібну фурнітуру, наповнювач або фасад. Мало того, асортимент просто величезний. Якщо ж виникають які-небудь конфузи на виробництві: фахівці компанії здатні виконати практично будь-які роботи по збірці, фрезеруванні.

Ще раз хочеться згадати той алюмінієвий профіль для розсувних систем, який я придбав, точніше один нюанс. Якість для мене завжди на першому місці, тому тоді вкрай важливо було знайти продукцію саме компанії Starke. Їх профілі відрізнялися довгим терміном експлуатації і зручністю. Та й алюміній вони використовували тільки вищої проби. Широка ж колірна гамма і чотири типи конструкції дозволили знайти саме те, що було потрібно мені. Про відповідність всім ДАСТам і стандартами навіть говорити не доводиться.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button