Відео

25 днів польоту місячного корабля “Оріон” показали в одному відео

“Оріон” здійснив подорож навколо Місяця і встановив рекорд по дальності польоту для космічних кораблів, призначених для пілотованих польотів. Корабель вирушив у подорож на ракеті SLS 16 листопада, двічі пролетів мимо Місяця і повернувся на Землю 11 грудня. У новому відео ЕКА зібрала найяскравіші моменти місії.

Місія “Артеміда-1” проходила в автоматизованому режимі без екіпажу, вона була призначена для випробування ракети-носія SLS і місячного корабля “Оріон”, керованого Європейським службовим модулем і захисного щита, який забезпечував безпечний вхід в атмосферу.

Всього через п’ять днів після запуску, 21 листопада, корабель вперше наблизився до природного супутника Землі і надіслав перші фотографії її поверхні. Після цього за допомогою системи двигунів Європейського службового модуля він вийшов на зворотну ретроградну орбіту Місяця і віддалився від Землі майже на 430 тис.км. через 10 днів після початку місії.

Після завершення обльоту корабель повернувся до Місяця і використав гравітацію природного супутника, щоб отримати прискорення і повернутися до Землі. 11 грудня, на 26-й день місії корабель успішно приводнився в Тихому океані, а двигун Європейського службового модуля, який відокремився, повністю згорів в атмосфері, як і було заплановано.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button